poniedziałek, 28 lipca 2014

Rozdział 36


Pierdolę to. Nie było nawet mowy, żebym na to pozwolił. Cierpliwie znosiłem panią Hellman i jej sadystyczne plany, pozwalałem strażnikom prowadzać mnie jak  psa na smyczy, nawet tolerowałem obecność Jamesa po tym jak skopałem mu tyłek. Ale nie pozwolę jakiemuś choremu gwałcicielowi zbliżyć się do Rose. Nie pozwolę mu prowadzić jej co dzień po pustych korytarzach, kiedy mnie nie było przy niej, aby zapewnić jej bezpieczeństwo.

Myślałem, że to James okaże się mężczyzną, o którym mówiła Jane. Rose też tak  myślała. Byliśmy tego pewni. Ale nie, to miejsce najwidoczniej obfitowało w obrzydliwych, podłych strażnikach. James, Norman, Kevin i kimkolwiek ta druga  osoba, o której wspomniała Jane była. Czterech psychicznych mężczyzn, którzy po prostu gwałcili kobiety; wszyscy czterej mieli moją Rose na wyciągnięcie ręki. Po prostu kurwa pięknie. Niech się smażą w piekle, ale do tego czasu, nie miałam zamiaru pozwolić im się do niej zbliżyć. Nie ma kurwa opcji.

Już sama myśl o ich oczach spoczywających na jej ciele, myślących o niej, chcących jej dotknąć, doprowadzała mnie na skraj wytrzymałości. I co jeśli pewnego dnia by mnie tam nie było? Oni by mieli swoją szansę. Ten pierdolony  Kevin  mógł po prostu zatrzasnąć drzwi do jej celi i nikt by nie spostrzegł. Zrobił to Jane, więc dlaczego nie Rose? Mógł ją bez problemu obezwładnić i zrobić cokolwiek chciał. Lunch się kończył za jakieś...30 minut? I potem znowu będą sami w ciemnych korytarzach, bez żadnych zdrowych na umyśle świadków.

Ta myśl sprawiła, że aż zatrząsnąłem się z gniewu i gwałtownie wstałem z miejsca. Nie mogłem już dłużej tego znieść.
- Zaraz wracam - ogłosiłem trzem kobietom. Stałem, a one wszystkie na mnie patrzyły, każda z innym wyrazem twarzy.

- Dokąd idziesz? - spytała Rose, jej duże oczy patrzyły na mnie zza długich ciemnych rzęs.

- Nie martw się tym, zaraz wracam - znów powtórzyłem, składając szybki pocałunek na jej czole. Gest uspokoił ją tylko trochę, ale nie protestowała. Podszedłem do strażników stojących w linii pod ścianą i z łatwością znalazłem Briana. Gawędził z kilkoma innymi  mężczyznami, którzy ledwo  na mnie spojrzeli, kiedy podszedłem.
- Muszę się zobaczyć z panią Hellman - zażądałem. Wyglądali na niezbyt zaskoczonych. Bardziej rozbawionych, jak już coś.
- Po lunchu - powiedział obojętnym głosem i kontynuował  rozmowę.
- Nie, teraz. - Stawałem się  coraz bardziej niespokojny. I wkurzony też. Coś w tonie mojego głosu musiało na to wskazywać, ponieważ zaczął poświęcać mi nieco więcej uwagi.
- Harry, lunch kończy się za pół godziny. Możemy...
- Po prostu mnie tam kurwa weź. To pilne.

Przysadzisty mężczyzna westchnął zirytowany, ale posłuchał i  odszedł od swoich przyjaciół. Byłem zaskoczony, że mnie rzeczywiście posłuchał. Spodziewałem się większej kłótni. Może się mnie bał, a może po prostu był trochę mniej okropny niż inni pracownicy. Przeprosił kolegów, a następnie skierował się w stronę drzwi ze mną parę kroków przed nim.

Korytarze były jak zwykle spowite mrokiem. Echo niosło odgłosy naszych kroków na betonowej posadzce, dopóki nie dotarliśmy do drzwi gabinetu kochanki szatana.  Mogło nawet nie być jej w środku, ale warto było zaryzykować.

Starałem się zachować grzeczność, kiedy czekałem aż Brian wejdzie pierwszy, powstrzymując się przed wpakowaniem się do środka. Najpierw zapukał, ale wszedł nie czekając na odpowiedź.

- Um, pani Hellman? - zapytał. Od razu widać było po nim trochę zdenerwowania. - Harry Styles chce panią widzieć.

Usłyszałem coś co brzmiało jak "wpuść go" i to sprawiło, że poczułem się trochę niepewny. Brzmiało bardziej jak wyrok śmierci niż polecenie.

Brian popatrzył w moją stronę i skinął w kierunku pani Hellman, sygnalizując, żebym wszedł do środka. Więc tak też zrobiłem, Brian tuż za mną upewniając się, że nie zrobię nic co poświadczyłoby o mojej rzekomej niepoczytalności.

Siedziała tam, a papiery porozrzucane były po jej mahoniowym biurku razem z ołówkami, długopisami i innymi przyborami. Wyglądała na jeszcze bardziej zimnokrwistą niż kiedykolwiek. Ale jej obecność mnie nie onieśmielała. Jeśli coś to bardziej ten pokój. Był zbyt znajomy. Nie mogłem nie rzucić okiem na skrzynię na  prawo. Wiedziałem, że była pełna różnych biczów. Mogłem niemal czuć cierpką smugę ze skóry wbijającą mi się w plecy.

Nie spieszyła się, skończyła cokolwiek tam pisała, zanim obojętnie spojrzała mi w oczy. Ale coś w nich było, jak zawsze pod jej protekcjonalną obojętnością. Nie były to wyrzuty sumienia, kiedy jej oczy spoczęły na mnie i nie byłem pewien czy ona kiedykolwiek czuła się winna. Przynajmniej zdawała sobie sprawę z tego, co wyczynia. Atmosfera była napięta, jakby ciężar jej wszystkich okropnych czynów zwisał w powietrzu.
- Zmień strażnika Rose - powiedziałem ignorując ciężar wiszący w powietrzu i nie fatygując się, aby usiąść.
- I dlaczego powinnam to zrobić? - spytała bezbarwnym głosem.
- Po prostu musisz go zmienić. I to na jakiegoś odpowiedniego, nie Jamesa albo inne gówno.
- To nie była odpowiedź na moje pytanie.

Zanotowałem w pamięci, że nawet nie broniła syna.

- Ponieważ jej strażnik, Kevin, to obrzydliwy gwałciciel.

Pani Hellman dosłownie parsknęła, jakby to ją śmieszyło. Zacząłem chodzić w te i wew te, aby   powstrzymać się przed starciem  jej tego złośliwego uśmieszku z twarzy.
- Bardzo w to wątpię.
- Cóż, to prawda. - powiedziałem.
- Dlaczego mam ci wierzyć?
- Zrobił to Jane...widziałem.  - Ostatnia część była oczywistym kłamstwem, ale musiałem trochę podkolorować prawdę, jeśli chciałem, żeby Rose była bezpieczna. Pani Hellman nie uwierzyłaby w słowa Jane, więc potrzebowałem solidnego powodu.
- Widziałeś jak Kevin napastował Jane? - spytała jakby nie mogła w to uwierzyć, jakbym powiedział to dla żartów.
- Tak, widziałem. Więc zmień Rose strażnika. I zrób to teraz. - powiedziałem stanowczo, ciągle krążąc po pokoju. - Zanim skończy się lunch.
- Po pierwsze, Harry, ty nie żądasz niczego ode mnie. Z tego co wiem tylko to sobie wyobraziłeś. Mam na myśli, że ledwie zdążyliśmy zahaczyć o twoje motywy stojące za zabiciem tych kobiet, kto wie jakie choroby psychiczne możesz mieć. Mogłeś sobie to wszystko wymyślić. A po drugie, nie zamierzam po prostu wszystkiego rzucić i zamienić strażników, aby wspomóc jakikolwiek niedorzeczny romans ty i Rose myślicie, że macie.

Moje opanowanie wisiało na włosku, moja cierpliwość również.
- Po prostu to kurwa zrób.  Mam dość grania w twoje gierki, bycia twoją zabawką, którą możesz sobie torturować dla swojej własnej oraz swojego syna przyjemności. Już wystarczająco przez ciebie przeszliśmy. Proszę, po prostu podaruj mi tą jedną rzecz. Zmień strażnika Rose, chociaż tyle możesz dla nas zrobić.

Jej brwi uniosły się w zdziwieniu,  jakby moja zawziętość była śmieszna. Jakby była ponad to, jakby wiedziała coś czego ja nie wiedziałem.
- Do widzenia, Harry.

Skinęła w kierunku Briana. I tego by było na tyle. Jego dłonie oplatały moje ramiona, zmuszając mnie do odsunięcia się od ciemnego biurka, za którym się chowała.
- Zmień strażnika - powiedziałem jeden ostatni raz, z jak największą mocą na jaką mogłem się zdobyć. Nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Nie miałem pojęcia co zrobi. Były bardzo małe szansę na to, że mnie posłucha, ale może zmieni Rose strażnika. Albo może będzie trzymała Kevina tak blisko niej jak to tylko możliwe, żeby mnie dręczyć. Jedyne co mogłem zrobić to modlić się o to pierwsze.

- Kurwa - wydusiłem jak tylko usłyszałem jak ciężkie drzwi się za mną zamknęły. Wszystko działo się tak szybko i wydawało się, że nigdy nie miałem czasu na ukończenie tego co planowałem. Zanim zdążyłem wykończyć Jamesa albo przekonać panią Hellman albo w końcu zbliżyć się do Rose, ktoś mnie powstrzymywał. Zawsze. Z wyjątkiem ucieczki oczywiście. Wydawało się, że ucieczka zajmuje nam wieczność.

- Brian, jak długo tu pracujesz? - spytałem podczas długiej drogi powrotnej do kafeterii.
- Trzy lata.
- Więc zdążyłeś zauważyć jaką suką jest pani Hellman, mam rację?
- Chyba tak. - Zaśmiał się lekko.
- Okej, w takim razie pozwól, że zapytam. Gdybyś miał bronić jednego z nas, po czyjej stronie byś stanął? Mojej czy jej?

Strażnik wyglądał na zaskoczonego pytaniem. Ciągle szliśmy, ale w całkowitej ciszy. Myślał nad tym co powiedziałem. Brian był mądrym gościem, a to nie była oczywista odpowiedź. Normalnie, tak. Byłaby. Wybrałby sukowatą dyrektorkę zamiast mordercy. Ale widział jak dobrze się zachowywałem, kiedy byłem z nim. Widział jak traktowałem Rose i widział jak ona nagle ze zwykłej pracowniczki zmieniła się w pacjentkę. Wiele strażników i pracowników albo nie zauważyło albo postanowiło nic z tym nie robić. Ale wielu z nich znało Rose, wiedzieli, że spełniała wymogów, aby zostać pacjentką Wickendale. I wiedzieli, że coś we  mnie widziała,  wiedzieli, że może z małą różnicą,  ale byłem bardziej jak Rose niż jak inni pacjenci. Brian był jedną z tych osób, którzy zauważyli.

- Nie odpowiadaj. Po prostu zapamiętaj swoją odpowiedź. - powiedział. Chciałem, żeby pamiętał. Potrzebujemy sojuszników. Chciałem, żeby każdy, kto zwracał uwagę na okropne rzeczy,  które się tu działy pamiętał przeciwko komu walczy. Było na świecie wiele konfliktów, wiele wojen porozrzucanych pośród ludzkiej populacji. Moja bitwa jednak nie była pomiędzy zdrowymi na umyśle i obłąkanymi, których dzieliła bardzo cienka linia. Nie była pomiędzy ludzkimi pojęciami dobra i zła.

Walczyłem za uwięzionych przeciwko wolnym. Może w pewnym sensie przeciwko złu też. Przeciwko intrygom pani Hellman i okrutnym zbrodniom jej syna. Ale dzielenie stron na dobro i zło nie brzmiało dobrze, ponieważ poza wojną o ucieczkę z tego miejsca i byciem wolnym, mała bitwa toczyła się również we mnie. I nie byłem pewien, do której ze stron należałem.


ROSE'S POV

Siedziałam po prostu i obgryzałam paznokcie, podczas gdy Jane szeptała coś bez przerwy, a Mikayla dorzucała od czasu do czasu swoje "trzy grosze". Kiedy wróci Harry? I gdzie on w ogóle poszedł? Widziałam jak rozmawiał z Brianem, a potem wyszedł. Podejrzewałam, że miało to coś wspólnego z mrożącą krew w żyłach historią Jane. Poszedł zrobić coś w sprawie mojego strażnika. Ale to znaczyło możliwość wdania się przez niego w bójkę albo jakieś inne kłopoty, w których bez przerwy się znajdujemy.

- A co z tobą, Rose?

Ktoś nagle wyrwał mnie z zamyślenia.

- Huh?
- Co z tobą? Za czym najbardziej tęsknisz?
- Oh - powiedziałam, zmieszana pytaniem. Nie było nic takiego w moim  przeciętnym mieszkaniu czego by mi naprawdę brakowało. Może tęskniłam za wolnością. Brakowało mi dobrego jedzenia.  Z wygodnych materacy i prywatności również to miejsce nie słynęło. Ale jeśli musiałabym zrezygnować z tych rzeczy, żeby być z Harrym i żeby pomóc mu się stąd wydostać, mogłam pogodzić się z ich brakiem. Myśl o tym jak szybko i jak mocno zakochałam się w Harrym niepokoiła mnie i przerażała. Więc szybko wyrzuciłam go z moich myśli.

- Za jedzeniem i snem. A ty? - spytałam ją.
- Nie wiem - wyszeptała - Za różnymi rzeczami.
-  Wybierz jedną - odpowiedziałam, włączając się do konwersacji dla zabicia czasu.

Jej już i tak smutna twarz, posmutniała jeszcze bardziej, kiedy się odezwała.
- Za moim synem.

Ze świstem wciągnęłam powietrze, kiedy usłyszałam jej odpowiedź. Sprawa Jane zdawała się być coraz bardziej tragiczną im lepiej ją poznawałam.

Nie wiedziałam co odpowiedzieć i  na szczęście nie musiałam, bo zobaczyłam, że Harry już wraca. Za każdym razem, kiedy wchodził do tej kafeterii, wyglądał jak sławny aktor chodzący po czerwonym dywanie. Przyciągał wszystkie spojrzenia. Zwracał uwagę wszystkich. Miał w sobie pewność siebie jak wiele uwielbianych ludzi. Ale coś różniło go od celebrytów. Bo w oczach podziwiających go ludzi był strach. Po całym tym czasie wciąż się go bali.

Ale Jane, Mikayla i ja nie bałyśmy się, kiedy usiadł przy naszym stoliku.

- Cześć - powiedział. W momencie kiedy usadowił się na krześle, jego ręka spoczęła opiekuńczo na moim udzie. Coś go gryzło, jego oczy spoglądały na Kevina spod ściągniętych brwi.
- Gdzie byłeś?
- Poprosić panią Hellman o zmianę twojego strażnika. - Nie patrzył na mnie, kiedy mówił, zatracony we własnych myślach.
- Naprawdę? Co powiedziała?
- Nie wiem. Tak naprawdę to mi nie odpowiedziała.

Czekałam, żeby kontynuował, ale tego nie zrobił.

- Cóż, nie martw się. Jak do tej pory niczego ze mną nie próbował, to może nawet nie być on. - Mój ton nie był przekonujący, ponieważ sama nie wierzyłam w to co mówiłam.

Harry pokiwał głową z oczami wciąż utkwionymi w punkt po drugiej stronie pokoju.

I to trwało przez jakieś dziesięć minut. Harry skupiony na gapieniu się przed siebie, Jane zerkająca ostrożnie na mężczyznę siedzącego przy stoliku za nią, Mikayla trochę mówiąca, trochę obserwująca. A ja po prostu siedziałam. Ale po tych dziesięciu ciągnących się w nieskończoność minutach,, ktoś wszedł do pokoju i atmosfera się diametralnie zmieniła.

Był to mężczyzna, niski i tylko trochę umięśniony. Miał ciemne włosy i ogoloną twarz. Wyglądał na około czterdzieści lat. Wpasowywał się w opis typowego strażnika, ale nie kojarzyłam go. Najwidoczniej nie był jednym ze strażników, którzy mieli pilnować pacjentów w tej godzinie lunchu.

Teraz cała nasza czwórka robiła to samo, patrzyła jak podszedł do Kevina. Rozmawiali przez parę chwil, mężczyzna skinął w kierunku drzwi, po czym Kevin wstał. Ku memu zdziwieniu odwrócił się i wyszedł.

- Tak - powiedział Harry z ulgą w głosie - Zrobiła to.

Popatrzyłam na niego, a on się uśmiechnął..

- O mój Boże - powiedziałam, nie będąc w stanie się nie uśmiechnąć - Nie mogę uwierzyć, że naprawdę zamieniła strażników. Co jej powiedziałeś?
- Nic. Praktycznie zażądałem, żeby zmieniła twojego strażnika i zgaduję,  że... po prostu to zrobiła.

Pokiwałam głową z aprobatą. Cokolwiek Harry zrobił,  czułam, że ciężar na moich barkach zniknął tak szybko jak się pojawił.

- To było łatwiejsze niż myślałem - powiedział. Jane i Mikayla nie brały udziału w naszej rozmowie. Mikayla, ponieważ było jej to obojętne i Jane, bo dla niej nic się nie zmieniło.

- Kiedy lunch się skończy, powiedz swojemu strażnikowi, że musisz iść do toalety - powiedział Harry, cicho zmieniając temat, a jego usta nagle znalazły się tuż przy moim uchu. Nie były to szczególnie erotyczne słowa, ale poczułam dreszcz biegnący po moim kręgosłupie.
- Po co? - spytałam.
- Po prostu to zrób.


Lunch się skończył i zrobiłam co mi kazano. Nowy strażnik, który jeszcze mi się nie przedstawił zaprowadził mnie do najbliższej łazienki, na której drzwiach wisiała przywieszka z napisem "Damska toaleta". Dla facetów była zaraz obok.

Weszłam przez odpowiednie drzwi i stanęłam obok trzech umywalek, nad którymi wisiały trzy lustra. Jedno z nich było pęknięte. Łazienka była pusta.

Nie dostałam od Harry'ego żadnych innych wskazówek, niż żeby tu przyjść. No więc tu byłam, stojąc bez żadnego pomysłu ,co on mógł sobie zaplanować. Ale nie musiałam długo czekać, żeby się przekonać. Po zaledwie kilku krótkich chwilach, Harry znalazł się pod drzwiami. Wyprzedził Briana o kilka kroków, skręcając za róg, aby zniknąć z jego pola widzenia na kilka sekund. I właśnie te kilka sekund, były wszystkim co potrzebował, aby wejść do damskiej toalety zamiast do męskiej.

Na mojej twarzy od razu pojawił się uśmiech, kiedy zobaczyłam jak wchodzi do pomieszczenia, sam uśmiechając się przebiegle.

- Harry? - usłyszałam jak Brian zawołał, starając się upewnić, że jego podopieczny znajdował się tam gdzie powinien.
- Tak? - Harry odpowiedział.
- W której łazience jesteś?
- Męskiej, a co? - zapytał jakby było to coś oczywistego.
- Brzmisz jakbyś był w...
- Cholera, możesz dać mi się po prostu w spokoju wysikać? - zażądał Harry, a ja przykryłam ręką moje usta, aby stłumić chichot.

Brian więcej się nie odezwał.

- Po co kazałeś mi tu przyjść? - odezwałam się cichutko, nie chcąc, aby żaden z naszych strażników usłyszał.

Zamiast odpowiadać ręce Harry'ego objęły moją twarz i przyciągnął mnie do siebie. Jego usta wpiły się w moje. W jego pocałunkach czuć było głód, kiedy lizał i zasysał i gryzł moje wargi. Moje dłonie powędrowały na jego plecy i poczułam zarys jego silnych mięśni, kiedy schylił się,  aby wyrównać różnicę wzrostu między nami. Jego pełne wiśniowe usta były takie gładkie i miękkie. Uwielbiałam sposób w jaki Harry całował, odbierając całą moją siłę i wolę. Jego usta niemal masowały moje, jego ciche jęki dudniły głęboko w jego piersi. Jego dłonie i usta i ciało poruszały się, jakby bycie blisko mnie było jego jedynym pragnieniem.

- Chciałem cię tylko pocałować - wydyszał, uśmiechając się, kiedy się ode mnie odsunął.

Oplotłam go rękami za szyję, a on oparł swoje czoło na moim; nasze klatki piersiowe stykały się z każdym ciężkim oddechem, podczas gdy jego dłonie były na moich biodrach. Pocałowaliśmy się jeszcze raz, ale oboje nie przestaliśmy się uśmiechać. Mimo wszystko Harry wciąż mógł wywołać uśmiech na mojej twarzy jednym pocałunkiem czy dotykiem. Zawsze udawało mu się znaleźć sposób, żeby nas trochę rozerwać, nawet w takim miejscu jak Wickendale.

- Kocham cię - wymruczał z radością, kiedy jego usta przesuwały się po mojej szyji.
- Też cię kocham - zaśmiałam się. Kiedy jego twarz znów znalazła się na tym samym poziomie co moja, pocałowałam go jeden ostatni raz.
- Będziemy musieli to czasem robić, wiesz. Będziemy musieli  znaleźć sposób, żeby przynajmniej od czasu do czasu się pocałować, to mi wystarczy dopóki nie pójdziemy na całość po ucieczce.
- Już nie mogę się doczekać.

Z moimi słowami przygryzł swoją dolną wargę i  zlustrował moje ciało jakby wyobrażając to sobie. Zamiast się zarumienić, jak zwykle bym zrobiła, czułam się pewnie. To co zobaczyłam w oczach Harryego sprawiło, że poczułam się...chciana.. Pomimo tego, że to uczucie i tak nie miało znaczenia w tym miejscu i tak było miłe.

- Chodź, chyba powinniśmy już iść - w końcu powiedział - To było bardzo długie sikanie.

Zaśmiałam się nieco zbyt głośno, a on zasłonił mi usta ręką, pomimo tego, że on też chichotał. W końcu udało mi się opanować i zdjął swoją rękę, pozwalając mi iść przodem.

Wyszłam z pomieszczenia, a mój strażnik natychmiast zaczął iść bez słowa, oczekując, że za nim pójdę. Harry i jego strażnik, dla odmiany nie byli wcale cicho, debatując na temat, do której łazienki wszedł Harry. Wciąż mogłam słyszeć jego dudniący głos, kiedy skręciłam za róg, lekko się uśmiechając.

Jeśli to było wszystko na co nas stać, krótkie chwile całowania w łazience i obściskiwania się w schowku, to mi to wystarczało. Wystarczało mi wszystko co było związane z Harrym.

I miejmy nadzieję, że sprawy będą dalej tak wyglądały. Nasz problem z Kevinem pojawił się i zniknął i mogłam się jedynie modlić, że nasze wszystkie inne problemy też tak samo się rozwiążą. Ale moja nadzieja nie była bardzo mocna, ponieważ już zdążyliśmy się nauczyć, że po promieniu szczęścia przychodzi burza strasu i zmartwień. I zważając na to, że dziś szczęście było po naszej stronie, miałam przeczucie, że niedługo stanie się coś bardzo złego.
                                                                                                               
Yay w końcu miałam przyjemność tłumaczyć scenę pocałunku, jak do tej pory wszystkie fajne rozdziały  oprócz 16 i 17 przypadały Natalii;P
Jutro wyjeżdżam i na pewno będę miała problem z internetem, ale mam nadzieję, że to nie opóźni dodawania rozdziałów ~Magda
dziękuję za wszystkie piosenki podesłane dla mnie pod ostatnim rozdziałem :) w dzisiejszym jest piosenka także polecona przez jedną z was pod rozdziałem 34, thanku thanku według mnie fajnie pasuje ~natalia :)x

101 komentarzy:

 1. Pierwsza! idealny .!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne!!!!
  Mam nadzieję że ten nowy straznik Rose jest fajny i fajnie że Brian zaczyna się trochę integrować z Harrym
  Dzięki za tłumaczenie !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz jestem pierwsza xD
  Lecę czytać :3

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny ! trochę mnie to zdziwiło że pani hellman zgodziła się zamienić jej strażnika, ale wydaje mi się to trochę podejrzane ...
  dziękuję, że tłumaczysz :)
  @looksoperfectxo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że pani Hellman chciała uchronic Rose od gwałtu, bo sama została zgwałcona.

   Usuń
 5. Jak zawsze zajebisty :) Ile zostało jeszcze rozdziałów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest 48 rozdziałów epilog no iii Sequel Chaotic *-* :)

   Usuń
 6. Coś czuję, że ten strażnik będzie jeszcze gorszy niż Kevin..
  Obym się myliła.
  Ich kiss *o*
  Dziękuję za tłumaczenie <3
  Pozdrawiam, @xAgata_Sz .xx

  OdpowiedzUsuń
 7. O boże boże świetne ajadbgdbdn
  JEZU AAAWR POCAŁOWALI SIĘ <3

  OdpowiedzUsuń
 8. mam wrazenie, ze ten straznik bedzie jeszcze gorszy od poprzedniego...
  Ach, ukrywaja pocalunek, jak nastolaatki, haha :D xoxo

  OdpowiedzUsuń
 9. <3 słodkie aww
  oby ten nowy strażnik nie był gwałcicielem

  OdpowiedzUsuń
 10. Matko święta UWIELBIAM TO FF
  Harry jak chce to potrafi się opanować.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. JUŻ SOBIE WYOBRAŻAM ICH SEKS PO WYJŚCIU XDDD

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 13. jeju shdbvjhsbh
  super rozdział

  Kevin Ty zakłamany chujozo
  Ty złamasie jebany!

  wow, Hellman posłuchała się Harry'ego
  wow wow

  miłego wyjazdu Madzia :)

  czekam do następnego

  miłego dnia x

  @lvlypayxxn

  OdpowiedzUsuń
 14. Super rozdział! Parę literówek, ale nie takich, że nie można się domyślić co miało być napisane :) Podziwiam was <3

  OdpowiedzUsuń
 15. polubiłam straznika Harry;ego czekam na nastepny

  OdpowiedzUsuń
 16. cały czas miałam motylki w brzuchu haha no oprócz sceny z panią Hellman oczywiście, a najbardziej kiedy się całowali w łazience...
  ahh te momenty xd
  pewnie Rose ma racje co do tych problemów pewnie znów coś się wydarzy.
  dziekuje x.- @cookies_69

  OdpowiedzUsuń
 17. hehehehehehe lubie takie zakończenia heheheheh

  OdpowiedzUsuń
 18. Bisz - Banicja lub jestem bestią.

  OdpowiedzUsuń
 19. Oh...Kocham ich pocałunki :) mam nadzieje, że nowy strażnik to nie zboczony chuj. A Brian mógłby pomóc im uciec <3
  Pozdrawiam Clauduśka Duśka xx.

  OdpowiedzUsuń
 20. Coś mi się zdaje , że z tym strażnikiem to za szybko poszło . No, ale cóż ...
  Harry to zawsze znajdzie sposób żeby zbliżyć się do Rose .
  Przyjemny ten dzisiejszy rozdział .
  Czekam na następny :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Awww cudowne xx

  OdpowiedzUsuń
 22. Super.. ciekawe co takiego złego może się zdarzyć ;oo weny życzę do tłumaczenia i czekam z niecierpliwością na next kocham xx

  OdpowiedzUsuń
 23. Świetne :*.
  Czekam na nexta :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Jejusiu jakie to słodkie *-* Jestem zdziwiona że pani Hellman posłuchała Harry'ego, myślałam że ma na tyle zimne serce że nie słucha nikogo. Ale jak widać ;)
  Sądzę,że to co mówi Rose jest prawdą - zawsze po tym jak jest tak dobrze dzieją się złe rzeczy i raczej w tym przypadku się to nie zmieni ;-;
  No ale cóż, bez tego ff byłoby nudne C: Nie może cały czas być dobrze c;
  Świetnie tłumaczycie, czekam na kolejny rozdział :) xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że pani Hellman chciała uchronic Rose od gwałtu, bo sama została zgwałcona. Może nie jest az tak okrutna :)

   Usuń
 25. to z łazienką było genialne hahahaha
  ja już chcę wiedzieć co będzie dalej ♥

  OdpowiedzUsuń
 26. KOCHAM!!!

  Szkoda, że rozdziały są co tydzień :( Ale jakos się przeczeka :P

  OdpowiedzUsuń
 27. Cos mi sie wydaje ze ten jen nowy strażnik nie bedzie jakiś miły...ale mam nadzieje ze to nie prawda...
  Inna droga w tamtym tygodniu czytałam wszystkiego rozdziały do 3 nad ranem:o ;p
  I warto było czytać poniewaz ten fanfic jest tego wart :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Bardzo mi się podoba :)) Na prawdę super rozdział :)
  Zapraszam do siebie http://dread-ff-harrystyles.blogspot.com/
  ~~ @herisprincess

  OdpowiedzUsuń
 29. Pani hellman się zgodziła? Szok. Świetne tłumaczenie. Dziękuję za to bardzo serdecznie ;*

  OdpowiedzUsuń
 30. Coś mi sie wydaje,że ten strażnik nie będzie taki okey w 100% ;/
  Kocham takie momenty jak ten w dzisiejszym rozdziale <3
  Dziękuję Wam za kawał dobrej roboty.!!!

  OdpowiedzUsuń
 31. jeju idealny rozdzaill..kocham rarry moment awwwe

  OdpowiedzUsuń
 32. Super opowiadanie.

  OdpowiedzUsuń
 33. świetny :D
  pocałunek w łazience *.*

  OdpowiedzUsuń
 34. OOOOOOO jak słodko C; Ciekawe czemu tak łatwo przyszło im zmienienie strażnika Rose... Już nie mogę się doczekać kolejnego <333

  OdpowiedzUsuń
 35. Hellman kochanka szatana jebłam ;D jaki pikantny rozdział ;)

  OdpowiedzUsuń
 36. Wspaniały! ♥ https://www.youtube.com/watch?v=lGBiqf09tG0

  OdpowiedzUsuń
 37. Awwwwwwwwwwwww uwielbiam gdy Harry walczy o bezpieczeństwo Rose narażając się tak naprawdę. I też uważam, że było za kolorowo w tej chwili i coś się stanie.
  Czekam na kolejny rozdział :)
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 38. Jezu nie wierzę że Hellman zmieniła jej strażnika. Czyli jednak to zimnokrwiste stworzenie ma uczucia, na tego to się po niej nie spodziewałam, ale coś czuję, że ona jeszcze ich zaskoczy.
  Czekam na nexta :*

  OdpowiedzUsuń
 39. genialny rozdzial jak zawsze.:))
  http://naprawic-dusze-1d.blogspot.com/?m=1 zapraszam do mnie i przepraszam za spam :)
  Camilla jednego dnia stracila 3 bliskie jej osoby.Co sie stanie gdy prawda o jej bracie i jego czynach wyjdzie na jaw ?Porwanie, praca, seks, pomoc.To ostatnie przyjdzie z nienacka i niespodziewanie.Czy bedzie szczesliwa? Dowiesz sie czytajac to opowiadanie.
  Informuje ze jest duzo przeklenstw i erotycznych scen.

  OdpowiedzUsuń
 40. Fantastyczny rozdział . Czekam z niecierpliwością na kolejny . Ta Hellman chyba ma coś z człowieka w sobie . Chyba ze to cisza przed burza . Zaczynam się bać .

  OdpowiedzUsuń
 41. Super rozdzial ! Czekam na kolejny ! ;*

  OdpowiedzUsuń
 42. awwwwww jak słodko <3333

  ~@dont_you_say

  OdpowiedzUsuń
 43. Miejmy nadzieję że jednak nie stanie się nic złego ale tego nikt nie przewidzi XD dzięki wielkie za tłumaczenie dozobaczenia za tydzień <3

  OdpowiedzUsuń
 44. no nie wierzę że dyra zmieniła strażnika... to jest podejrzane xD serio xD i te sposoby żeby się do siebie zbliżyć <3 kocham to :D dziękuję za rozdział :) @hallxofxfame .xx

  OdpowiedzUsuń
 45. genialny.............ale nadal nie wierze, że za zdzira zmieniła Rose strażnika, coś w tym jest głębszego. nie wierze, ze zmieniłaby od tak, to nie Hellman XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że pani Hellman chciała uchronic Rose od gwałtu, bo sama została zgwałcona.

   Usuń
 46. Super <3 wydaje mi się ze ten nowy strażnik może być tym 2 który gwałcił Jane .. Oby nie

  OdpowiedzUsuń
 47. genialny rozdział,dziękuję za tłumaczenie

  OdpowiedzUsuń
 48. Jezuuu jakie to jest zajebisteeee
  Kooochaaaam
  Nie spodziewałam sie ze Hellman zmieni strażnika
  No ... Chyba ze ... Ten bd jeszcze gorszy niz Kevin
  Nie nic cicho ja nic nie mowilam odpukać , wypluc te słowa
  Jezuuu jak ja kocham to ff jest takie busbfhjabkwvbkjs koooocham to kocham te klimaty jezuuu nie ma to jak obsciskiwanie sie w łazience Hmm czy mi jestesmy w liceum ? Hahah
  Nwm ktory raz to pisze ale
  Koooochaaam to xx

  OdpowiedzUsuń
 49. Jejku to było świetne ze strony Harrego ze poszedł do Hellman żeby zmienić strażnika Rose , kurcze i ta scena w tej łazience dobrze Harry wymyślil - spryciarz ....tylko żeby nie stało się nic złego

  OdpowiedzUsuń
 50. Nominuję twojego bloga do Libster Awards wiecej informacji szukaj tutaj -->
  http://hateleadstothelove.blogspot.com/2014/07/libster-awards.html

  OdpowiedzUsuń
 51. Bożeee *.* Brak słów normalnie ;**

  OdpowiedzUsuń
 52. Ach ten nasz Harry nie może się doczekać, kiedy pójdzie na całość z Rose. Ja zresztą też :D
  Po ostatnich słowach Rose zaczynam się bać co będzie w następnych rozdziałach.

  OdpowiedzUsuń
 53. cudowny rozdział. jestem ciekawa co skłoniło panią hellman do zmiany strażnika. w każdym bądź razie cieszę się, że to zrobiła. jeśli nie jest to żaden podstęp czy coś, ale podczas rozmowy z harrym już widać było, że zgodzi się na jego prośbę, hm. a ten pocałunek w łazience to był dobry plan, styles haha. nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału xx

  OdpowiedzUsuń
 54. "to było bardzo długie sikanie" xd
  nie mam nadzieję, że nie będą mieć już więcej problemów i w końcu uciekną z Wickendale :)
  zapraszam na mojego bloga!
  proszę o KOMENTARZE, z góry dziękuję ;*
  http://perfect-fanfiction-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Świetny rozdział . Dziękuję ci ze go tłumaczysz kocham cię i tego bloga ♥

  OdpowiedzUsuń
 56. Fajny :D pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 57. Świetny czekam na next :)

  OdpowiedzUsuń
 58. To bardzo podejrzane, że Pani Hellman zmieniła Rose ochroniarza.....
  Mmm akcja w toalecie >>>>>>>>>>>>>>>
  I wgl to lubię Briana :D
  Rozdział genialny <3
  @lovju69

  OdpowiedzUsuń
 59. Genialne! Kocham *.*
  Po prostu cieszę się, że tłumaczysz to tak dobrze. Wszystkie uczucia da się odczuć na własnej skórze xdd Tak jest u mnie ;P
  Gratuluję zostałaś nominowana do LA! Więcej info u mnie:
  http://od-przyjazni-domilosci.blogspot.com/2014/07/liebster-award-6.html
  Jakbyś miała ochotę to przeczytaj jakiś rozdział u mnie, a może coś Ci się spodoba ;>
  Pozdrawiam, czekam na następny i uwielbiam ! xd <3

  OdpowiedzUsuń
 60. Jeeeju, ten cały blog jest zajebisty! Naprawdę! Czytam go od niedawna i chce więcej! Czekam na ciąg dalszy <3

  OdpowiedzUsuń
 61. ten ich pocałunek <2 oby tylko jej przeczucie się nie sprawdziło , chociaż pewnie tak bedzie :(

  OdpowiedzUsuń
 62. awwwh! Ogólnie to nie wierzę, że Hellman tak po prostu zmieniła strażnika Rose, bo Harry tego zażądał. Ciekawe co nią kierowało? W każdym razie, strasznie się cieszę. Scena pocałunku była idealna. Czekam na kolejny rozdział! :)

  OdpowiedzUsuń
 63. Cudowny <3

  Boje się, że coś się złego stanie..

  OdpowiedzUsuń
 64. O boże o boże o boże o boże! Zaczęłam to czytać i normalnie asdfghjkl piękne i cudne i genialne i fenomenalne i perfekcyjne i tak najlepsze! Teraz będę stałą czytelniczką :) Kocham cię, czekam, bye M xx

  OdpowiedzUsuń
 65. Świetne. Chociaż zdziwiłam się, że pani Hellman zmieniła strażnika Rose.
  Boję się, że coś stanie...

  OdpowiedzUsuń
 66. ok. zatkało mnie o prostu. nagle ta szmata zrobiła się taka posłuszna i posłuchała harry'ego. ale dlaczego ? czyżby coś knuła ? idk. miejmy nadzieje, że ten ochroniarz okaże się być w porządku. boże ! oni w tej łazience, tak bardzo chce żeby już wyszli, znaleźli jakieś rozwiązanie i żeby byli razem aygahfvtueagb


  @luvvstyles

  OdpowiedzUsuń
 67. A Harry tylko o jednym!
  Ale najlepsze jest to, że mi to wcale nie przeszkadza <3
  Rozdział cudowny, no i mam nadzieję, że przeczucie Rose z końca rozdziału się nie sprawdzi
  Dziękuję dziewczyny i koocham <3
  @mysweetloouis

  OdpowiedzUsuń
 68. To opowiadanie jest bardzo podobne do drugiego sezonu American Horror Story

  OdpowiedzUsuń
 69. Oh jak Rose ma przeczucie, to pw stanie się coś złego... Świetny rozdział x

  OdpowiedzUsuń
 70. Boskie jak zawsze <3 To nie samowite , że jeden rozdział potrafi dostarczać tyle emocji :) Pozdrawiam i czekam na cudny next :* <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tu są jeszcze propozycje piosenek do rozdziałów , nie mam pewności czy oddadzą klimat opowiadania , ale mam nadzieje , że się spodobają :)

   Adam Lambert - Whataya Want From
   Placebo - "Running Up That Hill"
   The Fray - "Never Say Never"
   Hurts - Stay
   Lana Del Rey - Summertime Sadness
   OneRepublic - Say (All I Need)
   Miley Cyrus Vs The Wanted - Wrecking Warzone (Mashup)
   Decisions - Borgore feat. Miley Cyrus
   Miley Cyrus - Drive

   Jeśli któreś z tych piosenek były już w poprzednich rozdziałach , to sorka ;) jestem leniuszkiem i nie chciało mi się sprawdzać ;) W następnych rozdziałach też postaram się dodać jakieś fajne nutki :) pozdrawiam ;*

   Usuń
 71. Najlepszy ff eveeeer ♡♡

  OdpowiedzUsuń
 72. ok, pytanie nr 1 - jaka wewnętnrza bitwa w Harrym, co mnie ominęło?
  i chyba w sumie nie mam pytania nr 2, ale pytanie nr 1 brzmi fajnie.
  nie wiem co trafiło do pani Hellman, "kochanki diabła", które słowa Harry'ego ją uderzyły, ale dobrze że tak się stało i zmieniła strażnika Rose
  gdyby Kevin chciał ją zgwałcić w sumie nic by mu nie stanęło na przeszkodzie, Jane też nie jest jego podopieczną
  ale zawsze to chociaż trochę bezpieczniej
  ach te drobne momenty w zakamarkach Wickendale. już widzę ich idących na całość po ucieczce z tego psychiatryka
  i wgl myślę jeszcze o słowach Jane z poprzedniego rozdziału, że Harry jest najbardziej obłąkany i oszukał ich wszystkich - co jeśli to prawda? nie chce mi sie w to wierzyc, ale... nie, nie, nie, to nie jest prawda.
  buźka, lecę czytać 37 żeby być już na bieżąco ;) xx @Malgosiaa_

  OdpowiedzUsuń
 73. nwm czemu ale mam dziwne wrażenie że problemy ze strażnikiem jeszcze sie nie skończyły, coś podejrzane że pani hellman zrobiła coś dobrego musi gdzies być jakiś haczyk eh
  ps ciesze sie ze piosenka przypadła do gustu:) x

  OdpowiedzUsuń
 74. Boski boski boooski :D

  OdpowiedzUsuń
 75. Cudowny rozdział. Nie moge uwierzyc, że ta jedza zmieniła Rose tego strażnik.
  Zaczynam lubić straznika Harrego :)

  OdpowiedzUsuń