poniedziałek, 3 marca 2014

Rozdział 16


Walking on air - Kerli

*PRZEPRASZAM ŻE TAK PÓŹNO, NA ŚMIERĆ O TYM ZAPOMNIAŁAM!!*

- Jesteś niewinny - odparłam wreszcie. Kiedy powiedziałam te słowa, zdałam sobie sprawę, że wiedziałam to od początku. Nie patrzyłam mu w oczy, gdy mówiłam, zamiast tego nie spuszczałam wzroku z moich palców, którymi nerwowo się bawiłam. Nie chciałam patrzeć mu w oczy, bojąc się jego odpowiedzi; bojąc się, że mogę nie mieć racji.
- Naprawdę w to wierzysz? - zapytał ledwo słyszalnym głosem. Skinęłam, wciąż nie odrywając wzroku od podłogi.
- Rose, popatrz na mnie - poprosił. Jego smukłe palce powędrowały do mojej brody łagodnie ją unosząc, aby moje oczy spojrzały w jego. Iskrzyły się pięknym, głębokim odcieniem zieleni i były tak uspakajające - Masz rację.
Wypowiedział te dwa słowa na wydechu, jakby jakiś ogromny ciężar właśnie został zrzucony z jego piersi. I to właśnie ta ulga sprawiła, że mogłam naprawdę to zobaczyć. Mogłam zobaczyć to w jego rosnącym uśmiechu, jego zielonych jak las oczach; mogłam usłyszeć w jego ochrypłym głosie. Mówił prawdę.
Jednakże ta prawda nie przyniosła jedynie wielkiej ulgi, ale też niezliczoną ilość pytań. Dlaczego Harry wciąż był zamknięty w tym okropnym miejscu? Co naprawdę przytrafiło się tym kobietom? Czy Harry wiedział kto to zrobił? Czy pani Hellman wiedziała, że Harry był niewinny?
Nowo odkryta prawda rozproszyła po moich myślach niezwykłą ciekawość, sprawiając, że chciałam wiedzieć więcej i więcej o tym nowym Harrym, tym niewinnym Harrym, który był tu przez cały ten czas, ale byłam zbyt ślepa, żeby zdać sobie z tego sprawę.
Więc wypowiedziałam po prostu słowa, które, jak miałam nadzieję, miały przynieść odpowiedzi na wszystkie moje pytania:
- Myślę, że należą mi się wyjaśnienia.

HARRY'S POV
Mały uśmiech formujący się na ustach Rose wraz z jej żądaniem, sprawił, że wyjawienie jej prawdy stało się koniecznością. Musiałem powiedzieć jej co się stało. I chciałem tego. Jeśli  ktokolwiek miał się dowiedzieć, kim tak naprawdę byłem, to musiała być ona.
- Okej - westchnąłem i wziąłem głęboki oddech, aby przygotować się na zawiłą historię, którą miałem zaraz opowiedzieć. Wyrzuciłem niewypalonego jeszcze do końca papierosa do kosza na śmieci stojącego obok nie chcąc robić przerw na nikotynę i wszystko przeciągać - Cóż zacznijmy od tego, że nie jestem święty czy coś w tym stylu. Nigdy nie byłem dobrym dzieciakiem, daleko mi było do tego.
Rose skinęła, kilka ciemnych kosmyków wyswobodziło się z jej koka i opadło na zafascynowane oczy.
- Właściwie to, uh...to nie jest mój pierwszy raz w Wickendale - powiedziałem
- Co? - spytała - Jak to?
- Byłem tu już kiedyś. Jako pacjent, na oddziale dziecięcym. Chyba kiedyś był na drugim piętrze, tak mi się wydaje. Miałem jakieś dwanaście lat - brwi Rose uniosły się w zdziwieniu.
- Co zrobiłeś?
Pomimo tego, że wiedziałem, że to pytanie było nieuniknione, bałem się na nie odpowiadać. Ale miałem już dość duszenia tego w sobie, to była najwyższa pora, żeby wyrzucić z siebie horrory z mojej przeszłości.
- Mój ojciec zawsze traktował mnie i moją mamę jak gówno. Bił nas i w ogóle. Jednej nocy widziałem jak ją uderzył, dusił nawet i tak cholernie się bałem, Rose. Byłem też zły i chciałem, żeby poczuł jeszcze gorszy ból niż ten, który musiała czuć moja mama. Chciałem, żeby umarł, nienawidziłem go bardziej niż cokolwiek innego. Pewnego wieczoru leżał upity do nieprzytomności na kanapie, podczas gdy moja mama pracowała do późna. Wziąłem jakiś łatwopalny płyn i zapałki...
- Nie zrobiłeś tego - powiedziała z trudem łapiąc powietrze z ręką zakrywającą jej usta w szoku.
- Zrobiłem - skinąłem głową - To było pojebane, wiem o tym. Ale przeżył, miał tylko kilka poparzeń. Powiedziałem policji, dlaczego zrobiłem to co zrobiłem, więc mojego ojca wsadzili do więzienia, a mnie do Wickendale.
Zrobiłem minutę przerwy, żeby zbadać zszokowany wyraz twarzy Rose. Jej oczy były szeroko otwarte z zaskoczenia, jej głos cichy, ciało spięte. Bała się, bała się mnie. Zwykle pewnie nie byłbym w stanie się nie uśmiechnąć, czerpiąc przyjemność z tego, że to ja miałem przewagę. Ale nie teraz, nie w ten sposób.
- Rose, to nie było...to znaczy, zmieniłem się. Byłem po prostu przestraszonym dzieciakiem i nie chciałem, żeby on dalej ją krzywdził i...cholera nie powinienem był ci w ogóle o tym mówić, przepraszam, ja...
- Cii, wszystko w porządku - przerwała mi, unosząc rękę, aby mnie uciszyć. Jej wyraz twarzy zmienił się z przestraszonego na zamyślony.
- O czym myślisz? - zapytałem.
Zajęło jej to chwilę, aby znaleźć odpowiednie słowa. Kilka razy otworzyła usta jakby miała coś powiedzieć, ale za każdym razem z powrotem je zamykała.
- Nie mam ci tego za złe. - powiedziała w końcu.
- Co? - spytałem chyba bardziej zszokowany niż ona przed chwilą.
- Znaczy, oczywiście, że to co zrobiłeś było okropne, ale to co zrobił twój ojciec tobie i twojej mamie także. Spalenie go żywcem nie było najlepszą opcją, ale dorastałeś wśród przemocy, więc się to na tobie odbiło. To ma sens.
Teraz była moja kolej na bycie zaskoczonym. Spodziewałem się, że zareaguje...cóż, na pewno nie tak.
- Dziękuję ci, że jesteś taka...wyrozumiała - powiedziałem.
Mały, współczujący uśmiech pojawił się na jej pięknych ustach.
- Kiedy w końcu cię stąd wypuścili?
- Kiedy miałem 16 lat - powiedziałem jej - A kiedy wyszedłem, nie miałem gdzie się podziać. Moja matka się mnie bała, a mój ojciec był ciągle w więzieniu. Więc zacząłem pracę na farmie. Roznosiłem siano  i sprzątałem końskie gówna. Mój szef był dupkiem i było widać, że mnie nienawidził. Ale i tak trzymał mnie u siebie. To było okropne, ale na szczęście udało mi się zarobić wystarczająco, żeby kupić sobie własne mieszkanie. I przez jakiś czas moje życie wyglądało właśnie tak, po prostu pracowałem i spałem. Piłem w  pobliskim barze i przyprowadzałem do domu dziewczynę od czasu do czasu. To było dość gówniane życie. Dopóki jej nie spotkałem.
- Kogo? - spytała Rose wsłuchana w każde słowo, które wypowiadałem. Kochałem jej ciekawość, to jak wszystko ją interesowało.
-  Miała na imię Emily - powiedziałem, a mały uśmiech zagościł na mojej twarzy, kiedy w końcu pozwoliłem sobie ją przypomnieć - Boże Rose, ona była taka piękna. Na pewno byś ją polubiła. Miała długie blond włosy i najbardziej hipnotyzujące niebieskie oczy... prawie jak ktoś kogo można zobaczyć tylko w snach. Była córką mojego szefa i przychodziła na farmę co jakiś czas. Pewnego dnia zaczęliśmy rozmawiać, a od tej pory moje życie było idealne. Była najwspanialszą dziewczyną jaką kiedykolwiek spotkałem, nie wiem nawet co robiła z kimś takim jak ja. Byłem tak popierdolony, ciągle jestem, ale ona i tak mnie kochała. Sprawiła, że zapomniałem o swojej przeszłości i uwalniała to, co we mnie najlepsze i wiem, że to brzmi ckliwie, ale to prawda. Kochałem w niej wszystko, to jak każdego ranka robiła naleśniki, to jak mówiła mi, że mnie kocha nieważne ile razy nawaliłem. Była moją absolutnie ulubioną osobą na świecie.
Każde słowo, które wypowiadałem bolało jak cholera, ale cieszyłem się, że mogłem to w końcu z siebie wyrzucić. Nie mówiłem o niej od czasu...incydentu i teraz wszystkie wspomnienia naraz zaczęły spływać z powrotem. Mój umysł zaczął wypełniać się obrazami jej oczu, tych pięknych oczu, które patrzyły na mnie jakbym jednak coś znaczył. Myślałem o naszym wspólnym dniu na plaży, to zawsze było moje ulubione wspomnienie. Myślałem o jej śmiechu, kiedy próbowała nauczyć mnie tańczyć, myślałem o jej słodkich pocałunkach na moich ustach, kiedy pierwszy raz powiedziałem jej, że ją kocham. Ale później ktoś mi ją odebrał, zabijając ją bez żadnego powodu. Kurwa, pewnie nawet wcześniej ją zgwałcił. Powinienem był ją ochronić, powinienem był bardziej się postarać, aby była bezpieczna, żebym mógł zobaczyć jej uśmiech choćby jeszcze jeden raz. Ale zawiodłem kolejną osobę, którą kochałem. Zanim zdałem sobie sprawę, łza potoczyła się po moim policzku, a później kolejna. Cholera, teraz już po prostu płakałem.
- Zawsze pragnąłem znaleźć kogoś - zacząłem trzęsącym się głosem - Zawsze pragnąłem znaleźć kogoś takiego jak ona...i myślę, że znalazłem.
Popatrzyłem na Rose, a ona odwzajemniła spojrzenie. Łzy zaczęły formować się również w jej oczach. Nie oderwała ode mnie wzroku ani na chwilę, kiedy chwyciła moją spoczywającą na łóżku dłoń w swoją. Pocierała swoim kciukiem rysując małe, uspakajające kółka na jej wierzchu, a ja uśmiechnąłem się do niej przez swoje zamglone oczy.
- Jeśli nie masz nic przeciwko, że spytam, co się z nią stało? - spytałam miękkim, kojącym głosem.
- Ona uh...ona była jedną z ofiar.
- Nie - sapnęła, zakrywając dłonią usta. Wyglądała jakby nie mogła w to uwierzyć.
- Tak. Jej rodzice mnie nienawidzili, uważali, że miałem na nią zły wpływ, więc natychmiast zostałem oskarżony o to, że ją zabiłem. Miałem gównianego prawnika i jedyne co był w stanie zrobić to usprawiedliwić mnie niepoczytalnością, podczas gdy jej bogata rodzina zapłaciła tysiące za najlepszego prawnika, jaki tylko mógł być. Wszystkie morderstwa zostały połączone i oskarżono mnie o każde z nich. Więc teraz wszyscy myślą, że ją zabiłem, pomimo tego, że to nie mogłoby być dalsze od prawdy. Ale jakikolwiek obrzydliwy kutas to zrobił, zamierzam sprawić, że poczuje dziesięć razy większy ból niż ona. Przysięgam na Boga, że obedrę go z każdego centymetra jego jebanej skóry... -  Rose widocznie drgnęła na moje słowa i skuliła przez szorstki ton.
- Przepraszam - westchnąłem.
- Nie szkodzi - prawie szepnęła - Harry, to okropne. Tak mi przykro.
- W porządku, to przecież nie twoja wina - pociągnąłem nosem ocierając kilka ostatnich żałosnych łez, które spłynęły na moje policzki - Po prostu za nią tęsknię.ROSE'S POV

Moje serce wręcz bolało od dudnienia w mojej piersi, czując do Harrego coś, czego nie czułam nigdy wcześniej. Obraz małego chłopca z burzą loków mignął mi przed oczami, chudszego i niższego niż ten przede mną ze śladami świeżych łez na policzkach, kiedy jego matka krzyczała i jego ojciec wrzeszczał. Zobaczyłam go kulącego się ze strachu, patrzącego na swoją mamę wyzywaną jakby była niczym. Widziałam zmierzwione włosy na czubku jego głowy, kiedy jego pierś unosiła się i opadała wraz z każdym ciężkim oddechem, odbicie ognistych płomieni w jego oczach i pełnych bólu krzyków w uszach. Był po prostu przestraszony i zagubiony.
I kiedy w końcu znalazł jedyną osobę, która kiedykolwiek sprawiła, że był szczęśliwy; która była w stanie sprawić, że wszystkie złe wspomnienia odeszły, ktoś mu ją odebrał. A żeby było jeszcze gorzej, on musiał ponieść winę za jej śmierć, podczas gdy tak naprawdę to on był tym, który cierpiał najbardziej. Kiedy popatrzyłam przed siebie, zobaczyłam tego samego chłopca. Ślady łez ciągle widoczne na jego twarzy, były dowodem powodzi wspomnień, której pozwolił zalać swoje myśli. I pomimo tego, że może mnie odepchnąć; pomimo tego, że może odrzucić moją próbę pocieszenia go i tak wstałam podchodząc bliżej do załamanego chłopca. Byłam od niego wyższa stojąc nad nim, kiedy wciąż siedział na skrzypiącym łóżku.

Moja podświadomość przejęła kontrolę, zanim zdążyłam się połapać; nie wiedziałam nawet co robiłam, ale i tak to robiłam. Coś dziwnego można było wyczuć w panującej atmosferze, jakby mrowienie, które przyciągało mnie do Harrego. Nie umiałam tego opisać, ale na pewno to czułam. Poczułam obezwładniającą potrzebę, aby go dotknąć, a nawet pocałować. Moje oczy z jego oczu zsunęły się na jego usta, jego pełne różowe usta. Mogłam sobie tylko wyobrazić jakby to było poczuć je na swoich, a na samą myśl omal nogi się pode mną nie ugięły. Ale używając całej siły, którą w sobie miałam powstrzymałam się przed wybraniem drugiej opcji. Moja ręka uniosła się, zanim zdążyłam o tym pomyśleć i wślizgnęła się w jego miękie loki. Popatrzył na mnie swoimi błyszczącymi oczami przygryzając dolną wargę. Ale się nie odsunął, a wręcz wydawał się być zadowolony z mojego łagodnego dotyku. Kiedy moja dłoń głaskała jego gęste loki, ja przbliżałam się do niego coraz bardziej, dopóki jego głowa nie spoczęła na moim brzuchu i stanęłam miedzy jego nogami. Powoli oplótł mnie rękami, przyciągając mnie do siebie jeszcze bliżej. Harry wypuścił urywany oddech, kiedy wciąż poruszałam ręką w przód i w tył po jego włosach, lekko drapiąc skórę jego głowy. Druga ręka jeździła po jego plecach starając się go zrelaksować, albo może złagodzić jego udrękę.
- Ciii już wszystko dobrze. Wydostanę cię stąd. Obiecuję - powiedziałam i każde moje słowo było prawdziwe.
Gdyby ktoś mi powiedział kilka miesięcy temu, że będę przytulała Harry'ego, tak jak robiłam to teraz z jego rękami oplatającymi moją talię i moją dłonią wplątaną w jego włosy, nie uwierzyłabym mu. Zaśmiałabym mu się w twarz i wzdrygnęła na samą myśl. Ale teraz, po tym jak miałam szansę lepiej go poznać - nie pragnęłam niczego więcej tylko pozostać tak na zawsze. 
Ale w Wickendale nie istniało coś takiego jak prywatność, drewniane drzwi do pomieszczenia zaskrzypiały, a my gwałtownie od siebie odskoczyliśmy. Od razu poczułam brak ciepła Harrego, kiedy Lori przeszła przez próg, zbyt czymś zajęta, aby mieć jakiekolwiek podejrzenia co do wydarzeń, które przed momentem miały miejsce.
- No więc twoje rozcięcie jest wyczyszczone i nie jest zbyt głębokie, więc nie potrzeba szwów. Możesz już iść - oznajmiłam.
Lori przeszła koło nas bez słowa, zabierając ze swojego biurka różnorodne papiery, zanim podeszła do łóżka, na którym leżała Molly.
- Dziękuję - zabrzmiał głęboki głos Harry'ego, kiedy jego wiśniowe usta ułożyły się w mały uśmieszek. Patrzyłam jak zakładał swój uniform z powrotem na szerokie ramiona. Jego łobuzerskie spojrzenie nie schodziło ze mnie ani na moment, kiedy jego palce zwinnie zapinały niebieski materiał.
Oczy Lori przeniosły się na naszą dwójkę, widząc uśmiech Harry'ego, który w końcu odwzajemniłam. Po tym jak jej brwi złączyły się w zastanowieniu, a jej uwaga z Molly przeniosła się na nas ostrożnie, jakby nie chciała byśmy zauważyli, mogłam wnioskować, że wiedziała, że coś było nie tak. Może to było bardziej oczywiste, niż mi się wydawało, bo Lori na pewno coś wiedziała. Rozmiar jej wiedzy pozostawał jednak zagadką, ale z pewnością zdawała sobie sprawę z tego, że moja relacja z Harrym nie była czysto zawodowa. Nie wiedziałam czy powinnam przejmować się Lori, więc po prostu  zignorowałam potencjalny problem. Nie chciałam też przyciągać do siebie więcej uwagi niż to było konieczne.
- Do zobaczenia, Rose - powiedział Harry, kiedy wychodził przez drzwi.
- Pa, Harry -odpowiedziałam patrząc jak opuszcza pomieszczenie.
Zdawało się jakby nasza poprzednia rozmowa wytworzyła między nami jakąś więź, jak lina która łączyła nas mentalnie. Jak silna była ta lina, nie byłam pewna. Ale teraz wiedziałam o nim więcej niż ktokolwiek inny. I rozwiązanie mrocznej zagadki Harry'ego dało mi pewien wewnętrzny spokój; wiedząc, że moje największe zmartwienie mogło odejść w zapomnienie. Jednakże w parze z tym spokojem szedł horror, ponieważ już wiedziałam, że nie zabił tych kobiet.
I teraz nie było niczego, co powstrzymywałoby mnie przez zakochaniem się w nim.
                                                                                                        
asjdnhfajdkvbckdasjv nie wiem jak wy, ale ja kocham ten rozdział!! Jeden z trzech moich ulubionych! Uwierzycie, że autorka pisała, że jej nie wyszedł i bardzo za to przepraszała?!
I zapraszam na naszego aska jeśli macie jakiekolwiek pytania:3 Kocham was ~Magda
PS Posracie się normalnie przy następnym!

asdfghjjhgfd adfhrewfnj yayayay!!!! nie mogę się doczekać, aż dowiecie się jeszcze więcej i zobaczę waszą reakcję hahahaaaa ♥ POZA TYM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA 400 OBSERWUJĄCYCH ILY ~natalia :)x
 

190 komentarzy:

 1. snfjhdsgfdhgfgh *O* O JA-CIE Jacie mam pełne gacie XDD
  Zapraszam na swoje tłumaczenie : http://paranoia-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry boże jak ja płacze ;_; kocham kocham i jeszcze raz kocham ♡♡

  OdpowiedzUsuń
 3. Woooww nie no niezłe myślałam że się poręcze <3

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam to wefohwfiuhrw boże fangirling na 100 % wfnweoifq

  OdpowiedzUsuń
 5. masz rację, jeden z cudowniejszych<3 susbsndisus

  OdpowiedzUsuń
 6. Jprd kocham to <3 Żaneta

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne, jak zawsze.
  Nie mogę się doczekać kolejnego ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 8. dfjhgdfbgdshgfds *.* Tak mi się smutno zrobiło, kiedy Harry mówił o Emmie? Chyba emma o.o
  No ale jestem pewna, że później gdy mówił, że znalazł już kogoś takiego jak ona chodziło mu o Rose omgfd fdhsdf <3
  ONA MU POMOŻE
  POMOŻE MU
  SŁYSZYCIE
  OMG
  JDSHFG]
  KURWA
  AAAA

  OdpowiedzUsuń
 9. Dlaczego jak zwykle ktoś musi przeszkodzić? :)

  OdpowiedzUsuń
 10. "posracie się normalnie"
  ja nie chce wiedzieć co tam będzie
  CO JA KURWA PIERDOLĘ?
  NIE SŁUCHAJ MNIE!!
  NID MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!
  PS. jak ktoś widział gdzieś mój mózg to bardzo proszę o kontakt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba widziałam go w piwnicy Wickendale, no wiesz, wśród całej masy innych mózgów

   Usuń
  2. Hahaha o kurwa rozjebałaś system xD Polać tej wyżej :D

   Usuń
 11. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jednorożce wszędzie!

  OdpowiedzUsuń
 12. Niesamowity rozdział! Czekam na kolejne, nie mogę się doczekać!
  @skylark192

  OdpowiedzUsuń
 13. OMG jeden z moich ulubionych rozdzialow..... Awww kocham tego bloga. Czekam na kolejny rozdzial :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Aaaaaaa świetny!
  Jezu jest taki gx kgdjfdidtxgxhhfhxl
  Już nie mogę doczekać się następnego poniedziałku xxx
  Dobra robota co do tłumaczenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Genialny rozdział! Ten opis przytulania się Harrego i Rose bezcennyy <3
  I historia Harrego zabija ;x

  Niee mogę się doczekać kolejnego!. ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. my chcemy ruchanko!!!! omg hjsjhshhsahxzhhxzhzznznzhxhjsh nie dożyje do następnego jaaa chce nowy :c cudowny myślałam że sie pocałują :/ ale było XD mega KOCHAM TO FF KOCHAM WAS KOCHAM OBAME KOCHAM TUSKA KOCHAM PUTINA KOCHAM WSZYYYYSTKICH
  NIE WAŻNE JSJJXZNXHHSHAH DZIĘKUJĘ
  PRAGNE PODZIĘKOWAĆ RODZICIA NAUCZYCIELOM XX I WAM <3

  OdpowiedzUsuń
 17. ASDGJFJFDEHEEFAHJSJFMF FANGIRLING OMG JA UMIERAM! POWIETRZA!!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. BOZE NIE MOGE SIE DOCZEKAC NASTEPNEGO, TEN BYŁ CUDOWNY BSDHFDJSDBSDJ
  jestem teraz strasznie ciekawa, co Rose zrobi z Jamesem....
  ale shippuję Rarry strasznie i juz sie nie moge doczekać aż to się rozwinie bfsbh @onedayskinny

  OdpowiedzUsuń
 19. Jezu kocham too !!! *-*

  OdpowiedzUsuń
 20. Omg !!!! Harry może zwieje z zakładu? A rose razem z nim???

  OdpowiedzUsuń
 21. zdecydowanie najlepszy rozdział!!
  nie mogę doczekać się kolejnego

  OdpowiedzUsuń
 22. Jej, świetny! jdoxnso
  Zagadka Harry'ego rozwiązana, wreszcie mogę spać spokojnie. Rose już nie ma oporów do zakochania się... hmmhmhh ^^
  Czekam na nexta :)
  @troyeakamyhero

  OdpowiedzUsuń
 23. ADDFHGFJDGJGDHJGDH *___*
  CHYBA SIĘ PORYCZAŁAM! <3
  CUDOWNY ROZDZIAŁ!

  OdpowiedzUsuń
 24. A może tak następny rozdział w niedzielę albo wcześniej??? Tak w ramach niespodzianki???

  OdpowiedzUsuń
 25. najlepszy rozdział dotychczas! jezu nie moge powietrza złapać

  OdpowiedzUsuń
 26. aaaaaaaaaaaaaaaaa ja chcę już następny BŁAGAM DODAJCIE GO WCZEŚNIEJ BO JA NIE WYTRZYMAM hjfkgn,khgdfjzhnbjkdfznbgdkjh

  OdpowiedzUsuń
 27. Genialne! Uwielbiam to <3

  OdpowiedzUsuń
 28. PEWNIE JUŻ WIECIE ŻE UMARŁAM PO TYM ROZDZIALE ALE NA ODCHODNE POWIEM ŻE WARTO BYŁO UMIERAĆ BO TEN ROZDZIAŁ JEST ZAJEBISTY
  DZIĘKI ;]
  ~@dont_you_say

  OdpowiedzUsuń
 29. O mój Boże!
  Sikam ahahaah! Sikam! xd
  To było takie cudowne!! Aww... *__________*
  Ten słodki Harry i jego łzy, Boże, umieram! Dzwońcie po karetkę, ludzie! ♥
  Ojeju, a ten tekst Rose ' I teraz nie było niczego, co powstrzymywałoby mnie przez zakochaniem się w nim. ' Boże! Jaką ja miałam podnietę, kiedy to czytałam! ♥
  Hahaha! xd Ja już wiem, co wy kręcicie o następnym rozdziale, ja wiem. ;p He, ja wszystko wiem! ;d
  Ale to było takie...no jak on opowiadał o sobie. I Emily...♥
  I ta wyrozumiałość Rose i ta cudowna scenka! ♥
  ♥Och, Rose. Gdybym mogła, to bym się na niego rzuciła, a nie siłą woli powstrzymywała się od pocałowania xd !!!!!♥
  Odwala mi!
  Ale nic się nie stało, że tak późno, ważne, że jest :p Aj, jestem mega dumna! ;3 No, to tylko pozostaje dziękować tłumaczkom! Luvvv Was moje wy drogie! ;*

  OdpowiedzUsuń
 30. LKGHJLKGMNGHLKBNGKBKHNGFKHNFGKHNGFLKNFBLKHNGFKNBJNJHFJKGHFHFJFHGFKJ OMG *______________* jak przetłumaczycie wcześniej to będziemy was normalnie po stopach całować

  OdpowiedzUsuń
 31. Boże ten rozdział jest niesamowity *.*

  OdpowiedzUsuń
 32. Zajebisty ! Po prostu cudowny,jestem mega ciekawa,co będzie w następnym *.*
  Jestem bardziej niecierpliwa przez notkę: '' Posracie się normalnie przy następnym!'' KOCHAM TO TŁUMACZENIE!! <3

  OdpowiedzUsuń
 33. ASJKGDJKDDGJKERAHWGKHHDFSERH OMG CUDOWNY ROZDZIAŁ <3 <3 <3 <3 <3 dziękuje, że to tłumaczycie i nie mogę doczekać się następnego :*

  OdpowiedzUsuń
 34. rozdział >>>>>>>>>>>>>>>.
  ahfgajsgdfjahsdjhskjdajks kocham ♥
  czekam na następny ;*

  OdpowiedzUsuń
 35. Wow tego sie nie spodziewalam *.* sjkabfhouiewyfxcbzfhkegirsaddchjbsu tylko mialam nadzieje, ze sie juz pocluja ;3 jejku odczuwam taka ogromna potrzebe, zeby on sie w koncu pocalowali xd a to ostatnie zdanie akjdhjsahdsjahdkc ojejujejujejujeju <3 tak tak ja chce wiedziec wiecej! Niesamowity rozdzial. Jejku autorka ma taki ogromny talent! Tlumaczki tez musza miec talent skoro taki dobry przeklad ;) cale szczescie, ze Wy sie za to zabralyscie, bo to by bylo straszn jakby tlumaczyl to ktos kto nie ma za bardzo do tego reki... takie opowiadanie by sie zmarnowalo! Ale tlumczycie Wy i jestescie moimi najulubienszymi tlumaczkami na swiecie <333 Gratuluje tylu obserwatorow w tak krotkim czasie ;* Kocham was <3

  OdpowiedzUsuń
 36. Cudowny rozdział. To słodkie, że się przytulili. Rozdział mega. Dla mnie jest udany i to zdecydowanie. Nie mogę się doczekać na następny. ~ @sweet_fruit1

  OdpowiedzUsuń
 37. asfgjhahhshsbsjjdjxjskwlspdlnxn i to ostatnie zdanie omfg <3
  Nie mozecie dodac rodzialu 17 juz, teraz? xd

  OdpowiedzUsuń
 38. Zobaczyłam tylko komentarz, ze 'PORAMY SIĘ PRZY KOLEJNYM' i nie wiem czy wytrzymam ten tydzień, będzie strasznie się dłużył przez te cholerne oczekiwanie. Wszystko pięknie, fajnie, zajebiście, aż brak słów żeby opisać ten rozdział, a mi się kurna anonim przypomniał! Co to będzie, ja pitole, nie wytrzymam tych emocji! Będe miała teraz zaciesz przez następne kilka dni :D Trochę się rozpisałam w tym komentarzu, ale mogłabym mówić baardzo dużo o tej części :P Teraz będzie spam na tt bo większosci i tak tu nie umieściłam :) Dziękuje wam bardzo <3 AWWWWW, zesram się ze szczęścia xD (Zawsze przezywam fanfiction :D) @HereForYouHoney xx

  OdpowiedzUsuń
 39. gnjfngjfdnjfdgnfjk Ona go wydostanie !! <3
  Nie mogę się doczekać następnego ! :*

  OdpowiedzUsuń
 40. jeej świetny! i teraz kolejny długi tydzień przede mną eh, pozostało tylko niecierpliwie czekać do przyszłego poniedziałku... :(

  OdpowiedzUsuń
 41. Jak na razie to jest najlepszy rozdział z tego opowiadania ( oczywiście pozostałe też są cudowne). Jaaaaj, ciekawe jak się to potoczy dalej.. *_*
  Czekam na next <3
  @lovju69

  OdpowiedzUsuń
 42. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 43. aaaaaaa zajebisty *-* juz nie moge sie doczekac 17 <3 jeszcze tylko 168 godzin i nastepny :D hahaha

  OdpowiedzUsuń
 44. Oł maj gasz
  Loriiii , wszystko zepsułaś :c buuu
  I teraz byle do poniedziałku
  Oh gasz
  Historia Harrego >>>>>
  Szkoda mi go :c
  I ta scena Rarryego >>>>>
  Albo Horego , jak kto woli
  @xRightNowx

  OdpowiedzUsuń
 45. o jezu ten rozdział jest taki bjegbfbvgrybfej posramy się przy następnym? Nie zabijajcie mnie <3

  OdpowiedzUsuń
 46. To był najlepszy rozdział jaki w całym swoim czytałam <333 Łzy ściekały mi po policzkach ;_____; Cieszę się że Harry jest nie winny i powiedział wszystko Rose. Już nie mogę się doczekać następnego rozdziału na pewno będzie zajebisty jak każdy hahaha Pozdrawiam :***

  OdpowiedzUsuń
 47. boże świetny ! każdy następny rozdział jest coraz lepszy ! nie mogę się doczekać następnego ! :c i teraz trzeba czekać CAŁY TYDZIEŃ grr :ccc
  a to że "posramy się przy kolejnym" sprawia że nie mogę się doczekać jeszcze bardziej ! :c dajcie mi już poniedziałek ! :D <3

  OdpowiedzUsuń
 48. *Hosego
  Sorry
  @xRightNowx

  OdpowiedzUsuń
 49. Boski jest ten rozdział! Dziękuję że tłumaczycie <333

  OdpowiedzUsuń
 50. Jezu chryste! 16 jest zdecydowanie moim ulubionym, jak do tej pory, rozdziałem! I jeszcze ta końcówka! Yeah, James może się pierdolić!

  Czekam na nowy ♥

  OdpowiedzUsuń
 51. o m g normalnie C U D O nwm jak ona może tak mówić, ze jej 'nie wyszło' hah on jest najlepszy
  nie moge się doczekać następnego fjgkljugbnl- @YouAre_MyAngel_

  OdpowiedzUsuń
 52. omfg, umarłam aslkhdflksfjd

  OdpowiedzUsuń
 53. vnqhlkjvhlvngvgre genialny rozdział

  OdpowiedzUsuń
 54. KOCHAM TOOOO !!!!! <3 BRAK SŁÓW, TO JEST TAKIE CUDOWNE *./

  OdpowiedzUsuń
 55. Przetłumaczyłam go sobie wcześniej sama, ale teraz są o wiele większe emocje, jejku fvfvdcscfhvdhdd
  Tak, Harry jest niewinny, wiedziałam. Tak, kurwa, jestem w niebie. To było takie awww jak ona go przytuliła rany fbfcff
  ona mu na pewno pomoże.. Wyjdzie stąd.. :)
  Hahahaha autorka jest śmieszna :)))))))) nie wyszedł jej? Nie wyszedł?! N I E W Y S Z E D Ł? Ten żart nie był śmieszny. To jest wspaniałe gvdvddrg

  Dziękuje skarbeczki za tłumaczenie, kocham was mocno x

  @stratfordswagxx

  OdpowiedzUsuń
 56. JHASJKDHAJKSHD JK CO ZA RODZIAŁ JASDKHAJSD *---* TLENU LUDZIE TLENU!!!!
  Dobra spokojnie, wdech, wydech. ufff
  Lori po co tam wchodziałaś? buuuu
  Wiedziałem, że Harry jest niewinny!!!!
  Chciał spalić ojca jak miał 12 lat, ale psychol XDDDDD Nie no nie dziwię mu się jeżeli ich tak traktował ...
  Rose się coraz bardziej zakochuje w Harrym awwwwww <3

  OdpowiedzUsuń
 57. Roździał... aż brak mi słów!!!!!!!!!!! AWWWW! <3 <3 <# mam nadzieje że Rose będzie z Harrym !!! <3 <3 :****

  OdpowiedzUsuń
 58. Po pierwsze: już kilka razy dodajesz rozdziały co tydzień więc nie masz za co przepraszać.
  Po drugie: sghxfhbfjj ta rozmowa harry i rose ugh nie umiem tego opisać <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło mi o to że godzina późna hah

   Usuń
 59. O kuźwa! Rozdział zaje*isty!
  Już nie mogę się doczekać następnego poniedziałku!!! ♥
  Aaa... no i nie zasne już dzisiaj!
  Świetnie tłumaczycie dziewczyny!
  Czekam...
  Alex ♥

  OdpowiedzUsuń
 60. Aaaaaaaaaaa o-em-dżi o kurwa aaaaaaaa
  Ta ich rozmowa taka djsjdjfjskaksjd
  Nie mam słów poprostu ajdhsjdjfjdjxkd <33333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 61. Świetne *_* Czekam na następny rozdział *__________* <3

  OdpowiedzUsuń
 62. jeju jeju, chce kolejny *_* kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 63. znalazłam to tłumaczenie dzięki JustineAvenue i mam ochotę ją za to całować po stopach, serio.
  zaczęłam je czytać na raty, ponieważ mam, sporo obowiązków i zanim dodałyście 16 przeczytałam ją w oryginale i jestem pod wrażeniem waszysch umiejętności. jest to świetny przekład, świetnego opowiadania i cieszę się, że rola tłumacza nie przypadła komuś mniej umiejętnemu od was, bo fik straciłby dużo na jakości.
  oczywiście, od początku wiedziałam, że to nie Harold jest mordercą (bo serio, jak ktoś z loczkami i dołeczkami w policzkach, może ukatrupić kogokolwiek i jeszcze w dodatku obedrzeć go ze skóry?), ale nie przypuszczałam, że to będzie wyglądało tak. wrobiony, bo w wrobiony, ale w morderstwo dziewczyny, którą kochał?
  nie wiem, czy wytrzymam do następnego poniedziałku i czy po drodze nie zerknę do oryginału, bo ciekawość mnie zżera od środka. :D
  tak czy siak pozdrawiam was serdecznie, miłego tygodnia (: xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OMG JUSTINEAVENUE CZYTA NASZE TŁUMACZENIE OMG OMG OMG KOCHAM JEJ OPOWIADANIA

   Usuń
 64. Ja pitole ! O kurde nie moge no *.* poryczałam się kiedy on opowiadał o swojej przeszłości, a teraz , jeżeli moge sie tak do Ciebie zwrócić, Magda normalnie zrobiłaś mi takiego smaka na nast3pny rozdział, że normalnie nie moge ! Naprawde bardzo dziękuje za to, że tłumaczysz to ! Dużo emocji :') Dziękuje :') :* xx

  OdpowiedzUsuń
 65. Tak bardzo wow! W końcu coś się wydarzyło. Yay nareszcie. I wgl jak nie wyszedł jak jestt zajebisty!!!

  OdpowiedzUsuń
 66. na razie najlepszy rozdział asdfghjmhgfd

  OdpowiedzUsuń
 67. O moj boze, historia harry'ego i to jak rose go pocieszla, ten rozdzial jest idealny, nie moge się doczekać na nastepnego, dziekuje bardzo bardzo za tlumaczenie, kocham ten fanfic i was ♥

  OdpowiedzUsuń
 68. Hsjbdkakbdksnmajdzbdksndbuabs dvksjslsbdjf *o* o jprdl ! Jeeejku to chyba naajsłodszy rozdział ♥ wiedziałam po prostu wiedziałam że coś pomiędzy nimi będzie prędzej czy później. ♥ MAM BANANA NA TWARZY ! DZIĘKUJE DZIĘKUJE!! ♥

  OdpowiedzUsuń
 69. TAAAA KOLEJNY ROZDZIAŁ BĘDZIE BARDZO... CIEKAWY
  A TEN JEST TAKI GDSHIFJZKVCKVRFDUHKJSVXC OMG *o*
  /@zizzzza :) xx

  OdpowiedzUsuń
 70. najlepszy rozdział dotychczas ! ♡

  @horanmydrugx

  OdpowiedzUsuń
 71. Awwww... to było mega słodkie <3

  OdpowiedzUsuń
 72. BOŻE jak ja czekałam na ten rozdział ;D jest nieziemski i nie wiem jak wytrzymam ten czas za nim pojawi się następny.więc jedyne co mogę powiedzieć to przyjemnego tłumaczenia życzę ;]

  OdpowiedzUsuń
 73. To jest cudowne *.*
  Biedny mały Hazza :c smutałam...
  Rose go pocieszyła. to było słodkie jak się tulili ♥
  O a jeszcze Wy mówicie że następny rozdział jest epicki to już wg się doczekać nie mogę ♥.♥
  @Charlie10FCb

  OdpowiedzUsuń
 74. Boże !!! To jest jeden z najlepszych rozdziałów jakie wgl czytałam we wszystkich ff w moim życiu *.*
  Szkoda , że Lori im przerwała ;cc Kiedy czytałam to hak Harry o sb opowiadał to się popłakałam =[ to było taki ... hsgahdmdgafankdbafafsbksjaaiesfaic *o* Piękne <3
  A to ostatnie zdanie ... Aww.. *.*
  Nic dodać , nic ująć ! Boskie =D

  Czekam na następny rozdział ! Dodawaj jak najszybciej ^^ xx

  OdpowiedzUsuń
 75. Nie piszcie co będzie w nn bo tylko trzymacie nas w wiekrzym napięciu hahaha kocham was i tego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 76. atsvixbcuxinchcjxbdjccjcb *.*


  "- Zawsze pragnąłem znaleźć kogoś - zacząłem trzęsącym się głosem - Zawsze pragnąłem znaleźć kogoś takiego jak ona...i myślę, że znalazłem."
  Coś tak myślę, że osobą którą znalazł Harry jest Rose ...

  OdpowiedzUsuń
 77. AWGHWAHSKJDHGDJHKDJBILVGJ <3 <3 <3 <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 78. idealny, szkoda że dodajesz raz na tydzień :(

  OdpowiedzUsuń
 79. asufviefuvaabfbeapgb boże *____________* mój ulubiony
  nie wiem co powiedzieć jest idealny a Harry taki niewinny Rose i jej przytulas ooo i jeszcze ta piosenka jest cudowna :O wszystko do siebie pasuje czekam na następny papap xoxo

  OdpowiedzUsuń
 80. Ge-nial-ne *-*
  Nie mg się doczekać następnego <3

  OdpowiedzUsuń
 81. Święty ojcze Zeusie, tego nie da się opisać słowami! Harry jest w tym rozdziale taki gshxhdhxhhdux...
  @husaria1698

  OdpowiedzUsuń
 82. JEZU, NIE WYTRZYMAM DO PONIEDZIAŁKU.
  KUŻWA, NOGI MI DRŻĄ.
  UMIERAM, POWIETRZA, LUDZIE DZWOŃCE PO KARETKĘ!
  ja prdl ten rozdział to mój ulubiony! Nwkfnskfnskjfkdj #fangirlinglevelverykurwahard
  BOŻE, WYCZUWAM HOT RARRY MOMENT!
  nie no, umrę do poniedziałku.
  Bye bye xx
  Red♡

  OdpowiedzUsuń
 83. Zajebiste *0*
  Zapraszam na moje tłumaczenie <3
  tlumaczenie-fragile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 84. JUŻ SRAM. Jeju przez ciebie będę umierać, w meczarniach niewiedzy.
  Hahahha

  OdpowiedzUsuń
 85. Zajebisty ale cos slyszalam ze 17 jest najstraszniejszym rozdzialem jak dotad napisanym i ja go czytalam i serio :) dzieki Magda ze tlumaczysz ;)
  @MirrorPlz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ja wiem, wg mnie 7 był najstraszniejszy i jeszcze chyba 26, ale nie jestem pewna. I jeszcze Natalia tłumaczy ze mną:3

   Usuń
 86. Proszę jeśli będziesz miala czas dodaj wcześniej. ? Nie nalegam tylko cholernie bardzo proszę!! Dziekuje ze to tlumaczycie jestescie cudowne x

  OdpowiedzUsuń
 87. umieram to jest zajebiste!dobrze,że tłumaczycie.nareszcie mu uwierzyła jupi :D jakieś "+" aż mam ciarki na plecach "Przysięgam na Boga, że obedrę go z każdego centymetra jego jebanej skóry" x.x chcem jeszcze no xd :D

  OdpowiedzUsuń
 88. Jak kazdy to ja tez: kdkalxhdjbskaksgsssghkldsjkb

  OdpowiedzUsuń
 89. jezu świetny rozdział ja chce już następby fghfdryhgh
  a ten Jamew niech sp....ada na drzewo no!

  OdpowiedzUsuń
 90. OMFG OMFG *.* Zdecydowanie najlepszy rozdział EVER !!!!!! AAA tylko nie mogę przeboleć tego że się nie pocałowali *hlip hlip smuteczeg * Ejjj czy tylko ja czekam na rodział +18 :D Wiem że wszyscy czekają wy zboczuszki xD Lol a tak wgl to ja mam 13 lat no i wiecie nie powinnam czytać ... HAHAHAHAHAHA JEBAĆ TO XD !!! Pozdrawiam :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah ja w twoim wieku też czytałam;P wgl to ludzie jak wy sb scenę +18 w psychiatryku wyobrażacie?! W ahs jak ich przyłapali jak się na stole ruchali to ich chcieli wysterylizować!!

   Usuń
 91. aaaaaaa teraz cholernie trudno jest sie powstrzymać przed czytaniem po angielsku :P czas poćwiczyć cierpliwość i wytrzymałość ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Ok.... Nie wytrzymałam.... Na szczęście tylko prześledziłam tekst ale i tak jestem w szoku.... XD SRAM

   Usuń
  3. Ok.... Nie wytrzymałam.... Na szczęście tylko prześledziłam tekst ale i tak jestem w szoku.... XD SRAM

   Usuń
  4. Ok.... Nie wytrzymałam.... Na szczęście tylko prześledziłam tekst ale i tak jestem w szoku.... XD SRAM

   Usuń
  5. Ok.... Nie wytrzymałam.... Na szczęście tylko prześledziłam tekst ale i tak jestem w szoku.... XD SRAM

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 92. No i co? No i kto miał kurwa rację, że Harry jest niewinny? No kto? No proste, że JA! W końcu należę do #TeamHarry'ego.
  Rozdział przetłumaczony idealnie i muzyka świetna.
  Pozdrawiam, @xAgata_Sz xx

  OdpowiedzUsuń
 93. Jak tylko zobaczyłam, że jest rozdział z moich ust wydarło się niekontrolowane 'łiiiiiiiiiiiiiiiiiiii' i poczułam się z tym dziwnie. xd a później w miarę czytania byłam coraz bardziej podekscytowana i normalnie nie wiem, co napisać.... Wiem, że rozdanie Oscarów już było, ale HALO, GDZIE NAGRODA DLA TEGO OPOWIADANIA, A ZWŁASZCZA TEGO ROZDZIAŁU!? NO PYTAM, GDZIE!?
  Ogólnie ' CATWGDDIDBEKDUDKQLOAVAVAGSJKS' to zawsze trafny komentarz, ale tym razem... Nie. Nie napiszę tego ( to przed chwilą się nie liczy xd).
  I ja przepraszam, no ale kurde, gdzie całowanie? GDZIE SEKS?
  Nie ważne... Cudowny rozdział i w ogóle brawo dla tłumaczek ( * wszyscy wstają i biją brawo* ), brawo dla autorki ( * wszyscy wstają i biją brawo* ) i ogólnie no dziękuję.
  W ogóle mój mózg tego nie ogarnia, skoro ten rozdział podobno nie wyszedł, to jeśli wyjdzie.... To nie wiem, ale chyba dostanę palpitacji serca, padaczki, wstrząsu mózgu, drgawek i jeszcze dojdzie psychoza. XD
  Kocham Was! ♡.♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oficjalnie wygrałeś nagrodę za najlepszy komentarz pod tym rozdziałem:D

   Usuń
 94. O Jezu jeżu jeżu :oooooo
  CO TO ZA ROZDZIAŁ ♡♡♡♡♡
  Rose chciała pocałować Harryego
  Rose wyciągnie Harryego
  Rose zakochała się w Harrym
  OMFG EMOCJE EMOCJE
  Jezuuuuuuuu dajcie kolejny rozdział szybciej prooooosze :D

  OdpowiedzUsuń
 95. o moj Boze to jest swietne!! jak czytalam to az mi sie goraco zrobilo *-* tak tak tak!! badzcie razem Misie <3

  OdpowiedzUsuń
 96. Łzy leciały mi strumieniami gdy Harry opowiadał historie swojego życia .....
  Ale za to gdy się przytulali na twarzy miałam wielki banan ... i skakałam z radości .
  Czyli rozdział genialny ..... szkoda tylko ,że się nie pocałowali .
  Ostatnie zdanie jest knhasfbvsjbfjkldbvjzhbvdjvnDXKJ on się w nim zakochuje sdjhbvjdshbvhjdbsvjhdbs

  OdpowiedzUsuń
 97. O jejusiu *_*
  Coś wspaniałego. Miałam ciarki na ciele.. Ah.. Niesamowite!!
  I czekać aż tydzień na następny.. To jest horror! :D

  OdpowiedzUsuń
 98. Okurdekurdekurde !!! Wiedziałam że jest niewinny ^^ Kocham ten rozdział i czekam na nn !

  OdpowiedzUsuń
 99. OMGGGG kocham to! Jeden z moich ulubionych ff asgfkshmj i jeszcze tak cudnie tłumaczycie awhh <3

  OdpowiedzUsuń
 100. Ajajajaj! Rozdział wręcz zaje**sty :D biedny Hazza ;c
  czekam na następny rozdział ;3
  Jak możesz to poinformuj mnie o następnym rozdziale na tt ;)
  @sluumberr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie informujemy, gdyż jest zbyt dużo chętnych

   Usuń
 101. To jest po prostu.. super, świetne..
  cudo *-* Jej czyli oni muuuszą być teraz razem. MUSZĄ. Czekam na nn :* kocham to opowiadanie.

  OdpowiedzUsuń
 102. Jejku jaki cudowny rozdział <33 Harry się w końcu wygadał i jeszcze to przytulenie *-* Już się nie mogę doczekać wkolejnego rozdziału i jeszcze to co napisaliście to jeszcze bardziej czekam na kolejny poniedziałek :D

  OdpowiedzUsuń
 103. "I teraz nie było niczego, co powstrzymywałoby mnie przez zakochaniem się w nim."
  Leże, płacze. Boże ratuj ;'c

  OdpowiedzUsuń
 104. O. JA. PIERDOLĘ!
  Ja chcę więcej!
  Dajcie mi Harrego i Rose.
  A tak BTW: Jak połączyć ich imiona? Bo ja kurde myślę i myślę...i wyszło mi Horse (Gosz, że niby koń?) i Rarry *.* I to drugie mi się zajebiście podoba. Ale chciałabym wiedzieć, czy myślę dobrze :/
  Czekam na następny ;3

  Lucky

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Autorka oficjalnie zdecydowała, że Rarry:)

   Usuń
 105. O JPRDL... JAKIE CZADOWE XD NDUEGWYFVTYWVDCYT <3
  NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ PONIEDIZŁKU TYLKO Z JEDNEGO POWODU XD

  OdpowiedzUsuń
 106. TO JEST JASVBHDFGBAWHJGFeiwhbfhbauUIFG !!! POPLAKALAM SIE !!
  JEZUUU !! MUSZEE CZEKAĆ AŻ DO PONIEDZIAŁKU ?? !! ZA JAKIE GRZECHY ..
  LOVE XX

  OdpowiedzUsuń
 107. Rozdział niesamowity <3 Czekam na następny !!!!

  OdpowiedzUsuń
 108. ooo matko umieram :DD ten rozdzial jest cudownyyy!!!! *---------------------------*

  OdpowiedzUsuń
 109. Świetny, genialny, wspaniały. Już dawno zakochałam się w tym blogu ale teraz to już w ogóle

  OdpowiedzUsuń
 110. Yfdegzsgytdaggtyuvxstgcdybcvdseerssfftfssdchufssvhhewzfwastvxarecsewsdewaxfewaxxewaxds.
  Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ffdefswsfyvdssggcdd.
  Jak to następny jeszcze lepszy, niż ten? Chyba się posram. To w ogóle możliwe?
  Omg, Harry niewinny. Rose kocha Harry'ego. Harry kocha Rose.
  Wszyscy są kurwa szczęśliwi! <3
  I jeszcze Hazz ujawnił swoją przeszłość. Mamo. Za dużo, za dużo.
  Jxedxswtxseeghj.
  Tak bardzo kocham fabułę tego opowiadania. Miejsce, czas akcji...
  To wyróżnia to opowiadanie od innych i sprawia, że jest takie..takie.. No po prostu gxsedaetdgigffz.
  Do tego świetnie to tłumaczycie. Bardzo dobrze mi się to czyta, co mnie nawet dziwi, bo te wszystkie rzeczy w deception..tajemnice, morderstwa, romans, psychiatryk.. Trudno wszystko pojąć, a wasz styl pisania jest taki lekki i nie skomplikowany. To dobrze oczywiście :)
  Cdsehdsthvdsgvds. Nie mogę się doczekać następnego! xxxxxxx

  Kocham, @Ol_xd

  OdpowiedzUsuń
 111. po prostu genialne *_*

  OdpowiedzUsuń
 112. nfsnpifnaspfnpanfoanof musze sie uspokoic

  anfiafoaonvas świetne.


  zapraszam na fan-fiction o Louis'ie
  http://youjustmustbelieve.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 113. ksevuytoiserytvnsgfeaitnvlatvniufhgmiudfgioerhbveriuvbraytbloaebtviewnepyv uyiduyg TEN ROZDZIAŁ JEST BOOOOSKI! ^^ dodałam do zakładek XD ^^ o Boże, nie mogę doczekać się następnego!!! jeeej, jak ja mam się teraz uczyć?!?! Cudowne! ^^ <333

  OdpowiedzUsuń
 114. Omg!!!! To było genialne! I teraz coś iskrzy między Harrym a Rose :D ale mam zaciesz!

  OdpowiedzUsuń
 115. Już nie mogłam doczekać się kolejnego rozdziału, no i jest! Cudny, zajebisty, piękny, perfekcyjny, najlepszy blog jaki w życiu czytałam! Jeśli posiadasz tt, to czy mogłabyś poinformować mnie, kiedy będzie kolejny rozdział? Pozdrawiam i czekam xx :D
  @half_a__heart_1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie informujemy - za dużo chętnych...

   Usuń
 116. O MOJ BOZE! to zdecydownie najlepszy rozdział do tej pory! *.* MASSIVE THANK YOU za tak cudowne tłumaczenie! jesteście wielkie! marcy xx

  OdpowiedzUsuń
 117. Wow! Ommm <3 Mega! Te ostatnie słowa "i teraz nikt już nie powstrzyma mnie przed zakochaniem się w nim". Cudownie!!

  OdpowiedzUsuń
 118. Hajsuensydbcydndysnajajsushchd! Jesteś stwożona do pisania ! *.*
  Mam nadzieje, że uda się jakoś pomóc w wydostaniu się Harrego z tego psychiatryka ( Sorry, ale nie wiem jak to się nazywa )
  Czekam na następny rozdziałek, kochana <3 Aww.. ~ Ala

  OdpowiedzUsuń
 119. aaaaaaaaaaaaa :) ale się jaaaaaaaaaaaaaaraaaaaaaaaaaaaaaam.
  Awwwwwwwwwwwwww... Szaleję

  OdpowiedzUsuń
 120. o mój Boże - no kocham ten rozdział poprostu!!!!!!!!!!!!! jaaaaaa chyba jeden z naj naj w całym ff :D dzięki laski! i jebłam z info: 'przy następnym się postacie' xD kocham! kocham! kocham! @hallxofxfame :) podpis bo mam anonima ;p

  OdpowiedzUsuń
 121. O cholera, jeden rozdział a tyle emocji.. Może to Lori była tym anonimkiem? Choć ta historia raczej jest o wiele bardziej pokręcona, żeby można ją było przewidzieć..

  OdpowiedzUsuń
 122. O Boże to jest świetne ;) płakałam, śmiałam się i co tylko :) wciągnęło mnie jak tornado... Obiecuje że będę śledzić to co tutaj się dzieje :D kocham harr'ego a rose wydaje się odzwierciedleniem mojego charakteru ;) po prostu zakochałam się w tym opowiadaniu :) dziękuje wam bardzo moje kochane ;* - Zuza

  OdpowiedzUsuń
 123. kocham to i płacze omg to jest takie kurwa zajebiste kiedy next??

  OdpowiedzUsuń
 124. Jeju, kurde to jest takie JKAHLDUISBDSLAVDSVDUSDLIUSLSUSACDLDCDUIDLDSACADCLUDS ♥
  Szybko, kicie! :3
  Dodawajcie! :*

  OdpowiedzUsuń
 125. Płaczący Hazza ;c aż się łezka w oku kreci czekam na ten moment kiedy się ^^ hehehe no i ciekawe gdzie ;o i niech Harry juz wyjdzie stamtąd skoro jest niewinny tylko trzeba to innym udowodnić;/
  Czekam na nastepy i nie moge się doczekać ^^ <3 @kasnap98

  OdpowiedzUsuń
 126. hjdjgdajhdakjdgasdhgajsdhaydgausydgasduygasudgasydgusydgaud *.*
  <3 <3 <3
  nie moge sie doczekać następnego rozdziału <3

  OdpowiedzUsuń
 127. Wybaczcie mi to dziewczyny ale umiem powiedzieć tylko jedno, wielkie CXSDGOOTEFNNKYRDFVGKOURDVNJGFGVBBHFDDVG
  /@Dupa_Horanaa

  OdpowiedzUsuń
 128. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 129. cudowne wspaniałe nieziemskie *.* *.* kiedy next <3< 3 <3 <3 <3 <3 :D :P

  OdpowiedzUsuń
 130. Jezu zawał--------------------- Xd

  OdpowiedzUsuń
 131. omomomom *.*
  Boski < 333333
  czekam na więcej ♥
  / @LoveMeIrishBoy

  OdpowiedzUsuń
 132. BŁAGAM O NASTĘPNY ROZDZIAŁ!!!! NIE WYTRZYMAM, MUSZĘ WIEDZIEC JAK NAJSZYBCIEJ CO BĘDZIE DALEJ JHDSBSJKDB AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ♥

  OdpowiedzUsuń
 133. To również jeden z moich ulubionych rozdziałów :)
  Aż trudno uwierzyć,że autorka tak go podsumowała :D

  Cieszę się,że tak się potoczyły sprawy między Rose a Harry'm :P Oby wyciągnęła go brunetka z Wickendale :)
  @foryoudear7

  OdpowiedzUsuń
 134. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 135. Czasami nie rozumiem tego opowiadania.

  OdpowiedzUsuń
 136. Jaram się tym rozdziałem cnie. Jest taki abshxhdhsjwjwbabxhxghdhdhdjdbxgcgxhdyehdhdhfhchc że normalnie ryczę.
  Co do James'a, ten wyjazd do USA może być jedną wielką ściemą. Stawiam, że on, Thomas i pani Hellman maczają w tym wszystkim palce, dlatego Hellman mogła wszystko wymyślić by mu dupę chronić. Jejku jak ja James'a nie lubię. Denerwuje mnie on no.

  Szkoda, że każda nie może tłumaczyć jednego rozdziału, co dawałoby dwa rozdziały tygodniowo, np. w poniedziałki i piątki. Ale cóż, to wasza decyzja i w sumie nic mi do tego :)
  @voguelmix

  OdpowiedzUsuń
 137. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 138. lkhvjcgkmx;cnknvflffmrhsl BOSSSH!!!!! kofffam to!!!!!nie moge sie doczekac NEXT <333 hah matka na mnie sie drze że gadam to tableta hahaha ale nie moja wina że takie rzeczy ze mną robicie! :*

  OdpowiedzUsuń
 139. To jest ftgybhujnefudbhjigvbyfhugyvdhujih <333333333

  OdpowiedzUsuń
 140. KURWA


  KURWA


  KURWAAAAA!


  TO JEST TAKIE KCOZIWOAKCNRIAINZVS !!!


  I TEN TEKST NA KOŃCU >>>>>>>>>>>>>  I NOTKA POD ROZDZIAŁEM>>>>>>>>>
  KZKWOIAIXIA CHCĘ NEXT <3  P.S. JAK SIĘ KURWA ODDYCHA????
  DZIĘKUJĘ.  DOBRANOC
  @iwantmyharrynow  http://harryellienelove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 141. świetny blog i tłumaczenie :) jejciu chce już następny rozdział!

  OdpowiedzUsuń
 142. Te opowiadanie jest boskiee ! <333 Świetnie tłumaczycie :*
  dziękuje <3 awww słodki Harryyyy <333

  OdpowiedzUsuń
 143. boże rryczę

  OdpowiedzUsuń
 144. świetny blog *.*
  Zapraszam na mój http://welcomeinmystrangelife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 145. jezu haudhbwjszsnhsixhs a przepiekny!!!! czekam na nastepny

  OdpowiedzUsuń
 146. Jak pisalyscie " posracie sie przy nastepnym" to... Ja chce juz srac ten rozdzial jest taki aghsawqjkaiZUhsdabnwqhjsuzyew nie do opisania nawet poeta go nie opisze aaaaaaa chce juz nastepny bo inaczej sie obedre ze skory jak te kobiety w piwnicy bede obdarta. Boze Harry ty biedaku oby Rose nie ucierpiala jak te wszystkie osoby bliskie Harry'emu jak Emily i jego mama. Maly Harry nie chcial juz ciepriec przez ojca, chcial zyc juz normalnie, chcial odrobiny ciepla ze strony jakiej kolwiek osoby bliskiej mu, chcial milosci ze strony matki, Emily i teraz Rose to takie smutne poplakalam sie Pozdrawiam Zuzia @Zuzupec

  OdpowiedzUsuń
 147. boże gjkdhsgrdtshtsjhd
  on jest taki idealny!
  do następnego :)

  OdpowiedzUsuń
 148. Hjdhbdjjfhsgfg, jak mogła przepraszać?!
  XOXO
  Youshiburi

  OdpowiedzUsuń
 149. No kiedy ten rozdział !!! ;3

  OdpowiedzUsuń
 150. Kiedy next? ;c
  Ula xx

  OdpowiedzUsuń
 151. Moje sercee ! OMG *_* GUYHJFKDLEGHJHEDRFDEGKMFHDHWSGTUEKJFLZSGDFJKGSJDKTRJTYESRHUITRGRJTK Uwielbiam <33 heuehehehuehuehuehu *O* dawać next ! :**

  OdpowiedzUsuń
 152. Omg, pewnie juz sraciez radosci, ze to nie Harry jest morderca, ale czy tylko ja wciaz mam watpliwosci? Jez, to glupie, ale wciaz w 1% podejrzewam Harrego.
  Ta sielanka jest zbyt piekna, by mogla byc prawdziwa, nie uwazacie? Z drugiej strony jednak, autorka mogla stwierdzic, ze tak bedzie lepiej. Nie wiem. W kazdym razie sie tego dowiemy.
  Zapraszam do mnie:
  http://appearences-are-deceitful.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 153. HAHAHAHAHAHAHA, FAZZAPRZEZNASTĘPNEKILKANAŚCIELATPONIEWAŻBYŁARARRY.


  Ja już sram, mam srać przy następnym?! O KURWA, idę czytać.!

  OdpowiedzUsuń
 154. Powinna mu załatwić jeszcze jedną czekoladę...

  OdpowiedzUsuń
 155. Hej :) od wczoraj czytam tego fanfika, a raczej tłumaczenie i już się zakochałam w nim. Boże, uwielbiam go *.*, dziewczyny wspaniale tłumaczycie. Wracam do czytania... Miłego dnia :) <3 <3 @znudzona_x :)

  OdpowiedzUsuń
 156. kurdeee.. tak się napaliłam, że się pocałują, a ona? pff ;D
  już biorę się z a następny, skoro mówicie że się posramy xD

  OdpowiedzUsuń
 157. o
  ja
  pierdole
  AAAAA AYSUSGADFTSGAHFDGSFEFHHJSDF

  OdpowiedzUsuń
 158. OMG jdfdfbgsdjcnytdfhtzbnyzvfvxtnhjdf *o*
  /K.s

  OdpowiedzUsuń